Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Barátok, barátságok

A kérdés
Mono11 nevű felhasználó kérdése:

Mit jelent az hogy valaki hàtba szúrja a baràtját? Pèldàt is mondanàtok rà lègyszìves?

jan. 22. 20:02  Privát üzenet  

A válaszok

Pl 1:Ha egy srác le fekszik a barátja barátnőjével .

2 Ha le fekszik a barát aval a lánnyal akiről tudja hogy a legjobb barátja már évek óta szereti

3 Ha el mondasz egy titkot a barátodnak és ő elmondja másnak.

És még sorolhatnám,nem jó érzés nekem volt ilyen barátnőm, 7ev barátság ment a kukába...

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont jan. 22. 20:58 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi

# 2/5Időpont jan. 22. 21:00 Privát üzenet
Kétszínűen viselkedik, megjátssza, hogy szeret,a bizalmadba férkőzik közben vannak olyan megnyilvánulásai,beszólogatásai ami ellentmondásos, és az idővel tettekben is megfog nyilvánulni.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont jan. 22. 23:30 Privát üzenet

Azt,hogy bizott benne ,legjobb barátnak tartotta ,ki se nézte volna belőle ,de például egy fiú miatt tönkretett több év bizalmas barátságot.

Engem például a pasim csalt meg nem egy nővel ,köztük a legjobb barátnőm ment el hozzá és masszirozgatták egymást ,meg még ki tudja mi történt. (mind ezt titokba)

Ez megfelel egy baráti hátbaszúrásnak.

# 4/5Időpont jan. 28. 18:22 Privát üzenet
például furcsán viselkednek és keresik egymást társaságát ,beszélgetnek és megváltozik a szokásuk ,többet akarnak együtt lenni ,hazudgálnak ,ígérgetnek

# 5/5Időpont jan. 28. 19:33 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mondanatok valamit erre a tesztre legyszives?
Légyszives mondanátok nekem magyar musical. Ly zenéket?
S. O. S valaki legyszives segitsen! Mondanatok nekem eros kozgazdasz szakkozepiskolat?
Valaki legyszives segitsen Nem szeretnek gimibe menni inkabb egy eros kozgazdasagi szakiskolaba Mondanatok valami eros szakkozepiskolat?
Légyszives mondanátok nekem olyan okostelefonokat, amik szinte teljesen fémből készültek?
Mondanátok légyszives olyan filmeket, sorozatokat ami klasszikus?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Barátok, barátságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!