Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miert nem koszontott fel...

Miert nem koszontott fel szulinapomkor?

Figyelt kérdés

Van egy ismerosom aki azert be is jon es szoktunk beszelgetni is. Par napja jol elbeszelgettunk, es ki is hivtam egy talalkara, de nem mondott biztos vakaszt. Na de nem az a lenyeg, hanem ha joba vagyunk legalabb felkoszonthetett volna, es tud rola (latott storyt az instan).

Talan azert mert tudta volna h megint kihivnam es nem akart ciki helyzetbe kerulni?



2019. jan. 22. 23:11
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Lehet azért nehogy félre értsd a helyzetet.Nekem is van két ismerősnőm, ők barátnőimnek tartják magukat(nem férfi nő kapcsolatról van szó én is nő vagyok)de érdekes módon engem nem szokásuk köszönteni születésnapomon.Amikor köszöntöttek is úgy érzem nem jött szívből inkább kényszerből.Egymást szokták köszönteni meg másokat is. Hogy miért nem köszöntenek? Valószínű nem vagyok olyan fontos nekik, inkább csak jó társaság ha beszélgetni kell.Mostmár én is változtattam a kapcsolat minőségén velük.Elképzelhető az ismerősnőd nem tart olyan közelinek és nem tartja lényegesnek,hogy köszöntsön még ha ezzel fájdalmas is szembenézni.Személy szerint azokat az ismerősöket akikkel minimális dolog is összeköt pl.közös utazáson,fősulin, társaságban ,valamilyen eseményen ismertem meg szoktam köszönteni társasági oldalakjon.Aki nem köszönt azokat utána nem szoktam köszönteni.
2019. jan. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is azert nehogy tobbet gondolj a helyzetbe. Valiszinuleg nem akar toled semmit de mivel latja hogy nyomulsz igy nem akart gondolom megbantani, es ha megegyszer kihivod ujra le kell raznia ami mar neki is kinos.
2019. jan. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Velem sokszor előfordult már hogy láttam hogy valakinek születésnapja van és fel is szerettem volna köszönteni de úgy voltam vele hogy ráér még, befejezem amit most csinálok és majd később írok neki de végül elfelejtettem és csak másnap jutott az eszembe de úgy már nem az igazi.
2019. jan. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!