Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mik a jelei annak, ha valaki...

Mik a jelei annak, ha valaki a BFF-ed akar lenni?

Figyelt kérdés

Elöször is, a történetben én "Anna" leszek, a BFF "kiszemeltem" "Laila", "Klaudia" és "Lilla" csak meg lesznek említve egy - egy helyen (személyjogok sértése miatt, nem adhatom meg a nevüket, megértéseteket köszönöm szépen) 12-13 éves 2db 7.es diákrol (rólam, és "Leila"-rol van szó) beszélünk...

Másodszor tudni kell, hogy én az a gyerek vagyok a suliba aki mindenről tud, és titoktartó személyiség,amolyan" bensős" az iskolában... csupán 1 ember tud mindenről,"Leila", ő sosem mondd el senkinek semmit amit én mondok neki, és ha van amiről nem tudnék, azt ő csak nekem mondja el...


Az éven,szeptemberben jött egy új lány az osztályunkba, "Leila" aki az első két hónapban azt hitte, hogy "Klaudia" lehet a majd a BFF-ed, de pasi okok miatt, rájött, hogy ő ("Leila") sehogy sem illett, be "Klaudia" személyiségébe... Így elkezdett, velem dumálni, (azért pont én, mert én már az első nap óta, próbáltam a bizalmába férkőzni, és gondom ezt ő észre vette) én meg egyre jobban megimádtam őt... Kicsit ha jobban előre ugrunk, mondjuk pár héttel későbbre, kialakult nálam egy féltékenység, ami egyrészt azért is volt, mert engem sosem ölelgetett/ölelget úgy, mint más osztálytársunkat, akik úgy nem képzik annyira az életét, mint én, mármint velük nem beszélget, egy "szia" - n és egy "mizu" - n kívül mást,megis őket jobbnak ölelgeti, mint engem, akivel egész nap beszél... Ennek mik az okai? Az lehet, hogy mivel ő karcsú, szép alacsonyabb lány, én pedig molett inkább, és nagyon magas, és nem kedveli a kinézetem, inkább a karcsú alacsony lányokat?


A napokba "Lilla" úgy állít be az osztályba, kiabálva, hogy ma én egész nap vele ("Lilla") leszek, és "Leila"-t meg hanyagoljam ma... Erre a reakcióm a tipikus," most mi a fasz*om van?" fejem volt. Mikor megjött "Leila" elmondtam neki, mit mondott "Lilla" és ő azt mondta : "nem dehogy visz ő el, téged... Kikötlek egy székhez és egész nap magam után foglak húzni, de biztos nem mész el vele, unatkoznék nélküled" ez mit akar jelenteni? Csak azért unatkozna, mert mint ahogy mondtam, mindenről tudok ami a suliban történik, ezert lenne velem csak?


Előbb csak nekem mondja el a szerelmi életét, én mindent tudok, mi történt a fiuival, és bennem bízik a legjobban, mármint mások állítása szerint,meg egyszer kétszer "Leila" is mondat, vagy többször jelölt már meg a legjobb barátnői között, mindig első voltam, bár én nem bízok abban teljesen, hogy ő a legeslegjobb barátnőjének tart amit én igazán szeretnék...


A fekete vastag kérdésre lenne nagy szükségem igazán, mert ennek segítségével a viselkedését velem szembe tudom "elemezni", hogy ő tényleg a BFF-jének tart, vagy csak egy legjobb barát vagyok a sok közül?

Sokan mondták, hogy ők úgy veszik észre, hogy túlstresszelem ezt az egész barátság ügyet "Leila" - val, mert ha a barátságunkrol van szó, mindig parázok és utána 1 napig nem vagyok képes "Leila" szemébe nézni... Nemrég ezt "Leila" is megmondta, hogy túlstresszelem ezt az egészet, de ő megérti, így is elfogad, szeret, minden hibámmal együtt... Szerintetek tényleg jó irányba haladok, vagy fogjak kicsit visszább magamból, és vegyem lazábbra a dolgokat? Mit tanácsoltok? A fekete vastag kérdés tényleg baromi fontos!!!!

A válszokat előre is köszönöm szépen!


2019. jan. 26. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el, csak a kérdést.


Ha valaki kedvel téged és sokat lógtok együtt, gyakran keresitek egymást, nem távolodtok el (fizikailag se) akkor lehet a barátod az életed végéig.

2019. jan. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A lényegi kérdésre lehetetlen válaszolni sajnos. Mert nem ismerünk benneteket, amit elmondtál kevés, bár hosszan taglaltad.


BFF....

Már ezen kiakadtam, ne haragudj.

Miért nem simán csak legjobb barátnő? És a BFF kiszemelt? Ez mit jelent? Ennek valahogy jönnie kellene magától nem?


Egyébként pedig ne stresszelj ezen.

Tudod ki lesz a "BFF"-ed? Az, aki 20 év múlva is szóba áll veled, nem csak most a suliban, amikor pletykálni kell. És hogy ki lesz az? Lehet Leila, Lehet Lilla, Lehet Klaudia. Az is lehet, hogy egyik sem, hanem egy negyedik ember, akit még nem is ismersz.


Sulin kívül ki az, akivel találkozol? Ki az, aki Rólad is kérdez, nem csak magáról beszél vagy a többiekről?

Na Ő lehet a legjobb barátnőd.


Ne stresszelj rá túlzottan, mert arra a barátság is rámehet. Főleg, ha te nagyon erőlteted a dolgot.

Örülj neki, hogy sokan kedvelnek. A többi pedig majd jön magától.

2019. jan. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocsi, de 12 éves vagy. Ezek a lányok 10 év múlva max köszönni fognak neked, és ennyi. A legjobb barát/barátnő más kategória. Csak magától, évek alatt kialakul.
2019. jan. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!