Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért ír, mond ilyeneket...

Miért ír, mond ilyeneket nekem egy pasi, aki elvileg a javerom/barátom?

Figyelt kérdés

Nyáron megismertem egy férfit a bátyámon kereszül, együtt mentünk két fesztiválra is. Így időkozben ritkán láttam, de akkor mindig leálltunk beszélni egy jót, meg messengeren írogattunk ha úgy volt kedvünk. Most úgy néz ki, hogy megyünk együtt bulizni kicsit messzebb, de a tesóm nem jön. A pasi meg ilyeneket írt nekem, hogy ő majd elvisz és haza is hoz, de nyugodtan aludjak nála, igaz csak 1 francia ágya van, de elférünk. o.O

Meg mindig valami szexes poént hoz fel, meg kiváncsi én milyen vagyok az ágyban.

Sose adtam neki fals jelet, vagy bármit. Helyes férfi, tetszik nekem, de valahogy mégis havernak sorolom.

Szerintetek viccelődik csak, vagy mást is akar?

21/lány

27/férfi


2019. febr. 7. 01:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%

Az ilyen mentalitású, farok gondolkodású, értelmi lényel, nem érdemes próbálkozni, csak le fektet és tovább áll, mintha mi sem történt volna köztetek!

Nehogy, ki kezdj vele, nem éri meg!


Jól gondold át, így is, úgy is elfelejt téged, ahogy meg lesz a kufircolás neki!

2019. febr. 7. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%
Helyesírás 1-es... 🤔🤔
2019. febr. 7. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Aki ahelyett, hogy rendesen udvarolna, ilyeneket ír. Ő csak szexelni akar, semmi több. Ha nem így lenne, akkor nem ezzel indítana. Vagy egy erkölcsi nulla.
2019. febr. 7. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Na szerinted miert irja, mondja? Meg akar donteni. Ha mast akarna, bokolna, nem a vaginadrol tajekozodna :D ezzel semmi baj nincs, mig teged nem zavar, v ha esetleg te is akarsz tole egy menetet.
2019. febr. 7. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy pasi szexxel poénkodik, meg célozgat. Szerinted mégis mit akarhat, társasozni? Nyilván meg akar fektetni, amivel semmi baj nincs, ha mindketten akarjátok, akkor miért ne?
2019. febr. 7. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Tőlünk vársz megerősítést? Nyugodtan tedd meg ha tetszik és jólesik. Nincs ilyen férfi és nő között, hogy "elvileg a haverom".
2019. febr. 7. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem két lehetőség van. Vagy viccel, vagy el akar vinni egy körre :D

Nekem is van olyan haverom aki elhint ilyeneket, de tudom hogy viccel, mert párom van és tisztában van vele hogy szerelmes vagyok :)

Vagy ha nem is viccel.... ismer annyira hogy tudja esélye sincs

Szóval attól függően, hogy mennyire ismered, szerintem ki lehet következtetni, vagy ott a bátyád, aki lehet jobban ismeri. Akar tőle is megkérdezheted

N

2019. febr. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
eleg fals jel volt, hogy lealltal egy jot beszelgetni vele
2019. febr. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Na vajon miért. Szexelni akar.


Mindegy hogy viselkedtél, milyen jeleket küldtél, az ilyenek minden nővel így viselkednek.

Nekem egyszer volt egy kollégám, aki teljesen normálisnak tűnt. Házas volt, nem igazán beszéltünk, mert unalmas volt, de ha igen, mindig a családjáról mesélt, a kislányáról főleg.

Ártalmatlan, átlagos családapa.

Egyszer kimentem éjszakásban az udvarra, majd ő is megjelent. Más volt. Az alakomat dícsérte, megpróbált volna taperolni.

Szerencsére el tudtam szabadulni.

Jsh, éh 19 voltam, ő meg olyan 40 körül.


Nehogy elmenj hozzá.

A végén megerőszakol.

2019. febr. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
15%
Férfi és nő között nem létezik barátság.
2019. febr. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!