Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek melyik becenév...

Szerintetek melyik becenév jobb? Van egy lány ismerősöm és ő mindig szardarabnak nevez és én most kitaláltam hogy ő meg legyen fosmócsing. Melyik jobb?

Figyelt kérdés

#becenév #haeztolvasodmelegvagyXD
2019. febr. 15. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Te fiú vagy? Mert ha fiukent egy lányt így hívsz akkor osszefogja sírni magát. A tiéd jobb, mert szokatlan.
2019. febr. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen fiú vagyok. De amúgy nem sír miatta
2019. febr. 15. 18:33
 3/6 anonim ***** válasza:

- Szia, szardarab! Úgy hiányoztál.

- Hát még te nekem, drága kis fosmócsing. :)

Beláthatod, hogy egy lánnyal nem illik így beszélni. Ha úriembernek tartod magad, hívd inkább kakatündérnek. :D

2019. febr. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Aha és egyébként hány éves vagy?
2019. febr. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nyilván nem minden beszélgetése során használjuk ezeket... Inkább csak amikor csipkelődünk
2019. febr. 15. 19:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem is tudom. Egy szardarab olyan mint ami semmirese jó, a fosmócsing meg ehhez képest erdekes is lehet. Nem túl kedves ez a tiedhez képest? Az sem túl kreatív, hogy mindkettő a szar valamelyik formája, ennél több egyediséget várnék el. Vannak ilyen katonai filmek amikben a kiképzőtisztek alázzák az újoncokat, szerintem onnan lehetne ötletet meríteni, mert ez így gyengének látszik.
2019. febr. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!