Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » HUSI? Miért kell egy felnőttne...

Pokol az eletem kérdése:

HUSI? Miért kell egy felnőttnek rendszeresen ilyen elnevezéssel illetni egy egyszerű étel-alapanyagot, vagy már elkészült ételt?

Figyelt kérdés

Sokszor - az általános vélekedés szerint legalábbis - apróságok miatt nagyon feszültté tudok válni, például, amikor valaki a húst husinak nevezi, egészen ideges leszek.

Miért kell egy felnőttnek rendszeresen ilyen elnevezéssel illetni egy egyszerű étel-alapanyagot, vagy már elkészült ételt? Óvodás? Olyan kedves a szívének a hús, hogy becézi, mint a szerelmét? És más ételt akkor miért nem becéz (pl toji, vagy tejci)? Vagy egyszerűen DEBIL?

Titeket is szokott hasonló dolog zavarni?



2019. ápr. 3. 14:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
Ne húzd fel magad ilyeneken! Inkább igyál egy bögre tejcit, vagy hamizz valami fincsit!
2019. ápr. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
40%
Én az idióta tinédzser szlengtől vagyok ki. Meg aki keveri a magyart az angollal, mert magyarul már nem jut eszébe a szó...
2019. ápr. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
23%
Husinak a molett nőket hívják a fiúcskák.
2019. ápr. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
79%
A hiba az ön készülékében van, nem egészséges, hogy ez ingerületet kelt. Szociális visszamaradottságra utal. Próbálj meg elfogadóbb lenni másokkal szemben, tanulj empátiát! A te érdekedben, az effajta idegeskedés egészségtelenebb, mint a masszív láncdohányzás, vagy az alkoholizmus.
2019. ápr. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

"És más ételt akkor miért nem becéz (pl toji, vagy tejci)?"

Légy erős. Szokták. Mondjuk szerencsére ilyen emberek nincsenek az ismeretségi körömben, csak neten látom őket :D

https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=tejci

2019. ápr. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
83%
Miért nem tudsz normális ember módjára viselkedni? Miért kell teljesen irreleváns dolgokon kiakadni?
2019. ápr. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
83%
Én úgy mondom hogy omlósz!
2019. ápr. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
tehát debil. kösz a válaszokat, remélem rátokesik egy zongora. üdv!
2019. ápr. 3. 15:19
 9/20 anonim ***** válasza:
73%
Amiért a sütemény SÜTI, a pörkölt PÖRI, a zacskó ZACSI, kívánom, hogy soha ennél nagyobb bajod ne legyen az életben.
2019. ápr. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Hát azt én is, ez is éppen elég nagy baj!!

No és akkor kiderült, hogy ti itt szinte mindannyian az általános vélekedés szerint közelítetek a kérdéshez. Ez szép és jó, de akkor a HANGOS RÁGÁS, INDOKOLATLAN SZÜRCSÖLÉS sem zavar benneteket?

2019. ápr. 3. 15:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!