Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most meg mi van? (többi lent)

Most meg mi van? (többi lent)

Figyelt kérdés

Próbálok röviden fogalmazni.

Kb. másfél éve összebarátkoztam egy lánnyal(1. lány), akivel nagyon jóban voltunk. Hülyéskedtünk, meg úgy nagyon jól éreztük magunkat. Nem sokkal később egyik osztálytársunknak akartunk segíteni (2. lány, és a barátnője megtiltotta neki, hogy velem/velünk barátkozzon), és félig sikerült is. Mert a barátom lett, de a másik lánytól (3. lány) nem szabadultunk meg. Egész kedves volt, de utána jött a balhé. Kb. októberben megpróbált engem és a 2. lányt az 1.lány ellen fordítani. De egyikőnk se hagyta neki. Még utána próbálkozott egy párszor, de nem sikerült neki. Ez előtt szeptemberben az 1. lányt egy olyan lány mellé ültették akit mindenki utál, okkal. A lány kezdte ellenünk fordítani, és nagyjából sikerült neki. Ekkor kezdett el nekem hazudozni az 1. lány. Februárban meghalt a papám, és akkor a 3. lány megtudta, hogy én nagyon érzékeny vagyok. Utána még jóban voltunk, majd temetés után egy héttel engem kezdett kiutálni. Igazából az 1. lányt nagyon könnyen ellenem fordította a 2. lányt pedig, mint mindig, irányította. Ezután nem történt semmi, én kiakadtam, ők meg minden titkomat világgá kürtölték. A 2. lány megint kezdett velem kedves lenni, figyelmen kívül hagyta a másik hármat (közben az a lány is közéjük került akit mindenki utál) és újra barátok lettünk. De a következő hétfőn a 3. lány megint maga mellé fordította és az volt az ajánlata, hogy béküljünk ki. Nem tettem. Azóta meg olyan csúnyákat mondanak rám, hogy még én is pislogok. Most hülyék v. köcsögök, vagy mindkettő.



2019. máj. 1. 14:48
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Az utolsó mondat végére kérdőjelt szántam.
2019. máj. 1. 14:50
 2/14 anonim ***** válasza:
Semmi, fiam. Nők. Ők ilyenek.
2019. máj. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
aldom istent ilyenkor, h nem nonek szulettem. en az ilyet nem birnam ki, fergek
2019. máj. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Na most képzeld el, hogy én meg sajnos nő lettem. De ki is közösítettek mindig. Szerencsére. Mondjuk férfiakkal meg azért nem tudok barátkozni, mert folyton félreértik... (amúgy első voltam)
2019. máj. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
akkor mar nem sok lehetoseged maradt. macska, esetleg kutya? :D
2019. máj. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Kábé xD
2019. máj. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Zajlik a tinilányok élete...:D
2019. máj. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
edzés az életre. ilyen lesz később a munkahelyen is bár akkro legalább pénzt kaptok a bejárásért :DDD
2019. máj. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
első, amúgy lány vagyok, de mindegy :) Ti mit kezdenétek velük a helyemben. Amúgy engem mindenki utál szval örültem volna, ha van legalább egy barátnőm. Csak egy kellene de még sincs.
2019. máj. 1. 16:17
 10/14 A kérdező kommentje:
Utálom a billentyűzetet. Az előző kérdésem végére is kérdőjelt akartam:)
2019. máj. 1. 16:19
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!