Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tudnátok ilyenekhez valami jó...

Tudnátok ilyenekhez valami jó idézetet? (többi lent)

Figyelt kérdés

Röviden: Én 18 éves férfi vagyok. Ugyan olyan autónk van a haverommal, pár hónapja ismertem meg, azóta elég sűrűn kijárunk, megyünk össze vissza autózni, dumálni. A lényeg az, hogy olyan mintha a tesóm lenne már, kevés, sőt inkább azt mondom, hogy nincs is ilyen jó haverom mint ő. Gondolkodtam, hogy csinálok egy videót, amibe belerakok pár közös képet (autósat, meg amiket még csináltunk), viszont sehol sem találok normális autós, és normális baráti jó idézeteket, csak ilyen csajos, melegeseket..


Tudnátok esetleg párat írni?


Köszi előre is!



2019. máj. 5. 02:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Hú, nem vagyok autómániás, de talán a Halálos iramban filmekben lehet valami.
2019. máj. 5. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az idézet összeválogatás nagy munka, és ne várd hogy mi csináljuk helyetted. Nem igaz, hogy csak csajos, meleges találataid vannak.

Én nem rég csináltam a barátnőmnek egy emlékkönyvet a közös élményeinkből, és "barátság idézetek" kerestem rá, rengeteget találtam.

Én inkább a képek tartalmához illően válogattam ki idézeteket, nem fontos, hogy mindegyik csak a kimondottan a barátságról szóljon.

pl. téli képhez a tél örömeivel kapcsolatosat, erdőjárós képeinkhez természettel kapcsolatosat.

Egyik őrült képhez pedig azt írtam: "Azért jó ha van egy barátnőd, mert ő akkor is tudja mit csináltál, amikor te magad nem tudod". Változtatni sem tilos a szövegen, hogy személyre szóló legyen, barátnő helyett írhatod, hogy barát. (Sokszor ezeknek a mottóknak nincs is ismert szerzője, ilyen esetben nem bűn kicsit alakítani rajta.)

De idéztem magyar dalszövegekből, és filmekből is, pl. a Forest Gumpból.

Sokkal személyre szólóbb lesz ha te magad dolgozol meg érte, tudom hogy nem kis munka.

2019. máj. 5. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Férfi😁😂
2019. máj. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Hát, éjjel vagy 25 oldalt megnéztem, máshogyan is írtam be, de egyszerűen semmi jót nem találtam/találok. A legtöbb oldal mind csajos, vagy olyanok a legtöbb idézetek, hogy pofára esett, mert megbízott a barátjában stb..


Utolsónak pedig: hivatalosan 18év felett mondják azt az emberre, hogy "férfi". Ez nem kor függő, hanem inkább ki mikor válik felelősségteljessé.

De azért megfogtad a lényeget, értelmeset Te sem tudtál hozzászólni.. :)

2019. máj. 5. 08:55
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 40 oldal volt az emlékkönyv, tehát 40 idézetet kellett összegyűjtenem. Én nem néztem meg 25 oldalt, csak néhányat amikben sok van, sajnos azokat el kellett mind olvasgatnom. Tehát összesen több száz idézetet olvastam el mire össze jött a 40.

Ha pl. van közös kedvenc zenétek, abból is idézhetsz.

A barátságról pl. a Kis hercegben találsz sokat.

Az is jópofa lenne, ha Micimackóból is keresnél, mert abban is találni magasröptű gondolatokat a barátságról. Mondjuk ez egy sem autós, de tölteléknek jó.

Off. Szerintem is szíve joga férfinak nevezni magát 18 felett! (sokakat néha 30 felett sem lehet annak nevezni)

2019. máj. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes választ, ment a zöld kéz! :)
2019. máj. 7. 00:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!