Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy értessem meg a barátnőmme...

Hogy értessem meg a barátnőmmel, hogy nem akarok vele többé barátkozni?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek abortusza volt a felelőtlenségéből adódóan. Az én értékrendembe ez nagyon nem fér bele, ezért minden kapcsolatot megszakítottam vele, azonban ő nem fogja fel, hogy nem akarok vele többet beszélni, hívogatott, átjár hozzám. Legutóbb édesanyámat zaklatta, hogy beszéljen velem.. számot cseréltem és többször próbáltam már vele beszélni, hogy hagyjon békén, de nem ért a szóból, hetek óta ez megy. Mit tudnék még tenni? Mindketten 28 évesek vagyunk, és nem azért keres mert lelkiválságban van, hanem mert idegesíti, hogy nem vagyunk egy véleményen és mindenképpen rám akarja erőltetni a saját értékrendjét.
2019. jún. 16. 12:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%

Uh...

Mondd meg neki hogy nem vagytok egy szinten szellemileg.

O néha gondolom bejáratott biológia órákra, míg te...te nem nagyon.

Nyilván nem probléma egy sejtcsomora azt mondani hogy el, míg állatokat gyilkolunk ezerszámra, tényleg semmi gond nincs vele.

2019. jún. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Szegény, kár hogy nem jön rá magától, hogy jobb lenne pedig neki nélküled.
2019. jún. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem mást nem. Majd talán megunja. Vagy hagyd, hogy 5 percben elmondja, amit akar, adja ki, hátha megnyugszik tőle, aztán mehet
2019. jún. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

Neked ennnyin mulik a barátság? Egy rossz döntésen?

Amúgy az jobb lett volna ha megszüli a semmire és a gyerek szenved egész életében?

2019. jún. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Ha Neked ennyi múlik egy barátság, egy rossz döntésen, akkor én egy másodpercet se könyörögnék, hanem elkuldenélek a francba. Bárcsak elmondhatnám ezt a "barátnődnek", hogy ne könyörögjön egy ilyen csaj barátságáért.
2019. jún. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hagytam, hogy elmondja, csak gyalázott, mást nem akart mondani. Holott én egy rossz szót sem mondtam rá.. De így sem hagyja abba a zaklatásomat. Amúgy meg, nem a semmire szült volna.
2019. jún. 16. 13:31
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
De mi közöd az abortuszához? És ha nem a semmire szült volna, akkor mi változik? Nem akart gyereket és kész. Semmi közöd hozzá.
2019. jún. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Valóban nem lett volna, mégis az orromra kötötte, elvárta volna, hogy elkísérjem és rákövetkező hétvégén inni akart volna ennek örömére.. pedig tudta, hogy mi a véleményem a dologról.
2019. jún. 16. 16:45
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

a kérdésedben mégis az van, hogy emiatt szakítottad meg a barátságot, nem azért mert el kellett volna kísérned és "ünnepeltetek" volna

ezt nem tudtad volna elmagyarázni, hogy hagyjon ki belőle? hogy megérted meg minden, de nem akarsz ezzel a ténnyel találkozni, ha nem muszáj

2019. jún. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen, emiatt szakítottam meg vele. Amikor ezt közöltem vele akkor kezdte el ezeket tervezgeti meg mondani, elbagatellizalta a "szakítást". Jogom van olyan emberekkel barátkozni, akik beleférnek az erkölcsi normáimba.
2019. jún. 16. 17:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!