Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem írnak vissza a...

Aloevra kérdése:

Miért nem írnak vissza a koreaiak KakaoTalkon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már láttam egy ehez nagyon hasonló kérdést de én nem azon az alkalmazáson próbálkozok. Aki ismeri Koreát annak nem is kell szerintem magyaráznom ,hogy mi az a Kakao Talk.

Egy szintúgy barátkozós oldalnál némelyik Koreai odaírja az ID nevét és ezért úgy érzem ,hogy ott picit nagyobb az esély ,hogy nem csak megnézik az üzenetem hanem válaszolnak is. (hát nem annyira xd)

De már vannak olyan, inkább ,,beszélgetős társaim" akik nagyon vagy csak simán kedvesek, de már több napja nem írnak vissza. Nem vagyok hülye tudom ,hogy nagyon fontos a tanulás ott kint de ennyire? Tényleg ennyire nincs idejük vagy meguntak engem?


Picit hosszú lett :D



2019. júl. 3. 17:39
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
Mert soha senki nem is hallott róla, és valószínűleg rajtad kívül van még ott 3 ember.
2019. júl. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Én se írnék vissza egy idegennek. A kakaotalk chatelésre való, a legtöbb koreai gondolom az ismerőseivel való kapcsolattartásra használja.
2019. júl. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

van kakaotalkod? :OOO nekem is kellene csinálni! de igen sajnos ott a tanulás nagyon megy! mert 1 túl vannak stresszelve. 2 nagy a társadalmi elvárás. 3 az ázsiaiak jól végzik a feladatukat amíg csak egy van nekik ónnédtól csak rá paráznak be stresszelnek és vége error....


meg ugye ügyelj az idő eltlodásra és sajnos nagyon sokuk fent vannak hajnali órákban... azaz éjfél-től 4-ig simán...

2019. júl. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha barátkozós appon adták meg a Kakaotalkjukat akkor nem értem miért nem írnak vissza.

Viszont ha csak úgy találtál pár koreait és jó ötletnek találtad írni nekik ismeretlenül akkor gondolj bele,te visszaírnál valakinek Viberen akit nem ismersz?

Én nem.

2019. júl. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
<1> Az elsőnek írnám hogy pls olyan ne válaszoljon aki nem ért ezekhez
2019. júl. 12. 14:18
 6/8 A kérdező kommentje:

<2> Igen ezt én is tudom. Nem egoból de ismerem az ilyen dolgokat. Legalábbis valamennyire :D

És barátkozós oldalakon adták meg az ID-jüket

2019. júl. 12. 14:20
 7/8 A kérdező kommentje:

<3> Igen van :D

és igen tényleg néha nézem hogy mit keresnek még a telefonjukban éjfélkor is. De már igazából megszoktam ^^

2019. júl. 12. 14:23
 8/8 A kérdező kommentje:

<4> Igen barátkozós oldalakon adták meg

Nem akarom hogy azt higgyék hogy egy perverz vagyok xd ezért nem is írnék olyanra aki nem akar ilyen hívatlanokat vagy hogy is mondjam

2019. júl. 12. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!