Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 1 hét szabitokon mit csináltok...

1 hét szabitokon mit csináltok? Pár ötlet jól jönne. Ti hogy töltenétek/töltitek?

Figyelt kérdés
1 könyvet kinéztem, amit ki szeretnék olvasni.(napi 50 oldalt venne igénybe, ami nem sok.) Napi 1-1 órát foglalkoznék német és angol nyelvel. Még mit találhatnék ki, ami "hasznos"( ez nyilván relatív, hisz kinek mi. Ezért is van macska körmözve) még talán konditerem. Ami 2 naponta max 1.5 óra. Szóval?
2019. júl. 24. 16:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Kirándulás , mozi , meg ha van valami hobbid akkor az
2019. júl. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
32%
Buli, szex, pia. Ne légy ekkora lúzer.
2019. júl. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Én bbiztos nem osztanám be még a szabadságomat is, a konyvet kivegeznem egy ütő helyembe
2019. júl. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Én sem osztanám így. Legutóbb pl én egy napot mentem bringázni, egy napot túrázni és fotózni, aludtam, strandoltam, elmentem fagyizni, sörözni, olvastam, mikor épp mihez volt kedvem.
2019. júl. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
Strand, túrázás, nyársazás, szexelés, alvás, főzés, tunyulás. Meg valahol nézünk majd tűzijátékot is, 20-ai héten megyünk.
2019. júl. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%

Én jövő héten leszek szabin.


programom:

hétfő: nagytakarítás

a hét többi napjára: vásárlás, mozi barátokkal, wellness nap (kozmetikus, fodrász, masszázs, körmös) kirándulás, strand, egy nap fesztivál, grillezés, olvasás, horrorfilm maraton hajnalig. És persze mindig addig alszom ameddig kedvem tartja :-D

2019. júl. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%

Egy hét? Egybe? Ilyen létezik?


Viccet félretéve: pihennék. Aztán tenném, amihez épp kedvem szottyan. Legutóbb 2 éve volt megtervezve az 1 hetem, de akkor hónapokkal előtte vettem egy fesztiválra bérletet és lefoglaltam szállást is. Nagyjából eddig volt megtervezve, utána szintén legfeljebb előző nap csináltam másnapra napirendi pontokat. De... többnyire nem.

A spontaneitás egyébként egész üdítő tud lenni, néha azért próbáld ki. :)

A könyvet is úgy olvasd, ahogy épp kívánod - szerintem. Úgy adja az igazi élményt, hogy nem időre vagy oldalra szakítod meg, hanem ahogy éppen ki tudsz belőle kászálódni érzelmileg. (Vagy mondjuk már nagyon éhes vagy/pisilni kell.)

Ha nem muszáj, ne tereld magad szűk korlátok közé. Van így is épp elég korlát az életben anélkül is.

2019. júl. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Pszichologiaval kapcsolatos konyv. Torteneteket/regenyeket aligha olvasok sajnos:/ ez a baj, ha nem tervezem be attol felek, hogy unatkozni fogok:( szeretnem hasznosan tolteni, es fejleszteni magam. Ez az ami engem boldogga tenne.
2019. júl. 24. 18:32
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy strandot/szaunát/wellnesst/jógát beiktathatnál, kicsit felfrissülnél testileg, ami aztán a tanulást is könnyebbé teheti. Esetleg nézegesd a kulturális programokat, múzeumok bemutatóit, előadásokat azokban a témákban, amikről olvasni is szeretnél. Menj kicsit hasonló érdeklődésű emberek közé ilyen programokon és beszélgess velük, tőlük is tanulhatsz.
2019. júl. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Olvasás, netezés, cangázás, házkörüli segédkezés, (áálásváltoztatási szándék miatt) álláskeresés.
2019. júl. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!