Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok, ti mennyire szeretitek...

Lányok, ti mennyire szeretitek azt ha a pasitok iszik?

Figyelt kérdés
Nem lesz utána lenéző veled ? Nem veszekedtek utána ? Mennyire tud eldurvulni vagy nem is szokott ?
2019. máj. 5. 08:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan nem lány vagyok, hanem a "pasi", de a feleségem utálja, ha iszok. Néha szoktunk sörözni a haverokkal. Nem szoktunk veszekedni, mert én csak viccesre iszom magam. Állítólag elég tahó vagyok részegen. Na nem a feleségemmel, csak úgy általában. Nem nagyon tudok olyankor szalonképesen viselkedni. Kocsmaszagúan akarok befeküdni az ágyba, ezt az asszony nem szeretné, úgyhogy max. azon szoktunk alkudozni, hogy zuhanyozzak le. Ha nem sikerül rávennie a fürdésre, akkor előfordul, hogy a kutya fekhelyén alszom összebújva a kutyával, mert Buksit nem zavarja, ha büdös vagyok.

Ha a te pasid paraszt veled, vagy durva, ha részeg, akkor átgondolnám a helyedben ezt a kapcsolatot. Semmilyen körülmények között nem szabad bántania a férfinak azt, akit szeret. Akkor sem, ha pocsolyarészeg. Pláne, ha ez gyakran előfordul.

2019. máj. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

Egy volt barátom elrettentő példájának hatására lettem antialkoholista. Ugyanezt nem várom el a másik féltől - nehéz is lenne ilyet találni - de rajta tartom a szemem. A volt barátom is a "csak ünnepekkor egy pohár bor" típusú ivó volt, bő másfél év alatt jutott el odáig, hogy a bulizás lett a legfőbb öröme, persze meg is csalt részegen. Ha velem ivott, egyre bunkóbb lett, olyanokat mondott, amikről tudta, hogy fájnak. Visszagondolva csoda, hogy fizikailag sosem bántott. Persze ígérgette, hogy ez volt az utolsó, de nem bírta pár napnál tovább.

Kérdésedre a válaszom tehát: minél kevesebbet és ritkábban, annál jobb. Bulizás kizáró ok.

2019. máj. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Én azt élvezem, ha négykézláb jön haza, vagy ha hazahozzák a cimborái és az ajtónak támasztják.
2019. máj. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezért szakítottam vele, szóval én egy életre megutáltam a piát és azokat a pasikat, akik annyit isznak, hogy nem lehet beszélni velük, kiabálnak, hülyék.
2019. máj. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
18%
Én férfi vagyok, és az utolsó csajom utálta ha ittam. Azután választás elé is állított. Elengedtem őt. Az italt jobban szerettem.
2019. máj. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%
Szeretem a sört de csak ritkàn és kevesett és sosem rúgok be, lànyok.
2019. máj. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom nem szokott inni. Egyszer mentünk el egy beülős helyre a kapcsolatunk elején, ivott vagy 3 felest, aztán üvöltve hányt a buszmegállóban, kb úgy mint egy family guy jelenetben.

Nagyon sajnáltam szegényt (bár rohadt vicces is volt).

Már együtt élünk, tavaly húsvétkor kaptunk egy liter pálinkát rokonoktól, és még nem hiányzik belőle.


Én ennek nagyon örülök. Nem tudnék egy alkoholista vagy nagyivó emberrel élni. Apám és nevelő apám is alkoholista volt. Egyszerűen rossz velük élni.

2019. máj. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%

Szeretem a sört (lányként).

Számomra valahogy egy felesleges szabály, így egy felesleges plusz merevség az, hogy bizonyos baráti összejöveteleken ne igyunk. Miért ne?

Sőt, ha lesz barátom, szeretnék néha vele is iszogatni, pl egy jó túra lekerekítéseként.


A haverjaival is nyugodtan igyon, csak ne talajrészegre.

2019. máj. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
61%
Az én páromnál az ivás évente kb 3 doboz sört jelent, azokat is van, hogy 2 napig issza...
2019. máj. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi sem szoktunk inni. Néha lecsúszik egy fél pohár bor (egy év alatt kb. 2 liter kettőnknek), illetve ha tudom, hogy olyan társaságba megyünk, ahol egész este és még egy hétig hallgathatjuk, hogy nem ittunk, akkor az egyikünk iszik egy sört, a másikunk vezet.
2019. máj. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!