Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lefeküdnél egy válófélben...

Lefeküdnél egy válófélben lévő, de még házas személlyel, akivel szeretitek egymást?

Figyelt kérdés

Elsősorban olyanok válasza érdekel, akiknek hozzám hasonlóan morálisan nem fér bele az, hogy lefeküdjenek egy házas személlyel.

A válásának semmi köze hozzátok. Nagyon régóta ismeritek egymást. Megvárnátok a válás végét, vagy nem feltétlen?

Nemeteket odaírhatnátok.


2018. nov. 27. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok és a párom válófélben volt amikor megismertem és igen, lefeküdtem vele. Az már csak egy papír.
2018. nov. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne, elvégre el fog válni.
2018. nov. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Természetesen le. Éppen elég csodaszámba menne ha bármilyen nővel lefeküdhetnék, lehet életem egyetlen sansza lenne, ha bejön nekem és valami csoda folytán én is neki, akkor az érdekelne legkevésbé hogy még házas, felőlem akár 20 gyereke meg 6 férje is lehetne (jó nyilván ne legyen, de értitek mire gondolok). Amúgy is az egész világ egy gátlástalan mocsok hely, valaki naponta 3 nőt dönget meg 15 évesen már nem volt szűz, én meg meghalni is úgy fogok, nyilván nem gondolkodnék ilyeneken ha adódna lehetőség.


De úgyis csak elméleti kérdés, mert ilyen (se) lesz soha. Szóval tökmindegy.


Talán ha én is átlagos lennék, azaz lettek volna, lennének kapcsolataim, tapasztalatom, esélyem másoknál, akkor talán máshogy látnám a dolgot, de így nem érdekelne hogy házas vagy sem. Az már jobban zavarna ha túl öreg, ronda vagy ápolatlan.

2018. nov. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. nov. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Simán. Bárkivel lefeküdnék, akivel kölcsönösen akarjuk, a többi lényegtelen.
2018. nov. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem ez a "morálisan nem fér bele" egy kicsit eltúlzott. Ne mondd, hogy te nem fekszel le azzal akit szeretsz, mert papíron még nem váltak el. Elárulom, hogy 10/9 ember úgy is lefekszik a másikkal, hogy az a másik házas vagy kapcsolatban van. Ez sem tart vissza rengeteg embert nem, hogy egy papír. Kicsit álszent ez a kérdés.
2018. nov. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Kedves #6, miért lenne eltúlzott? Szerintem ez kellene hogy legyen a normális hozzáállás. Mégsem ekézem azokat, akik szerint nem ez. Hogy 10/9 embernek nem fontos, ki a másik, milyen családi állapotú? Akkor úgy tűnik, valami ritka, különleges embernek számítok, ha nekem fontos ez. Ez eddig nem is tűnt fel :-D

2018. nov. 28. 09:10
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon hittem a házasság szentségében. Sosem csaltam meg az ex-férjem, pedig estem szerelembe mellette (hosszú történet)... De nekem fontos volt, hogy ígéretet tettünk egymásnak. Nekem fontos volt a "papír".

Végül válásra került a sor, évekkel később. Elköltöztem a férjtől, egy évig külön laktunk, csak utána volt meg a hivatalos válás. Közben ismerkedtem meg a jelenlegi párommal. Nem okozott neki problémát, hogy papíron még férjnél voltam. Nekem sem okozott gondot, mert tényleg csak papír volt már akkor. Tudtuk, hogy el fogok válni, csak a bírósági intézkedésekre vártunk, 8-10 hónapja nem éltem már az ex-férjjel. Így nem okozott lelki válságot egyikőnknek sem.

2018. nov. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!