Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek mi a tervetek a jövőre...

Nektek mi a tervetek a jövőre nézve? Mit szeretnétek megvalósítani?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, hogy ki, milyen tervekkel áll elő :D.

Legyen akár a közeli, akár a távoli jövő.


F



2019. júl. 26. 00:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Egészség...
2019. júl. 26. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
92%

csinálom a saját játékokat, meg betársulok 1-2 nagyobb projektbe tapasztalat szerzés és némi anyagi dolgok okán is


remélem idén tudok haladni pár játékommal még, vagy csak azzal a technológiával amivel foglalkozom


pár év múlva saját cégem lesz és sok embert fogok foglalkoztatni, 14 éves korom óta foglalkozom hobbi szinten ezzel, aztán egyre nagyobb dolgokba vágom a fejszém, néha még én is elcsodálkozom, de eddig elég jól helyt álltam


aztán amikor már nagyon sok pénzem lesz, akkor a "felesleges pénzemet" állatmenhelyek alapításába fektetem

jó kis pénznyelő és szeretem az állatokat, inkább rájuk fordítom a pluszt, az embereknek meg így is lehetőséget fogok adni


nagyjából ennyi röviden

2019. júl. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
79%
Egyetemet elvégezni sikeresen. Barátokat szerezni illetve megtartani azokat, akik most jó barátaim. Szerelmesnek lenni egy stabil párkapcsolatban. Lelkileg kiegyensúlyozottnak, egészségesnek lenni. Sokat utazni. Szép is lenne, hogyha ezek megvalósulnának!:)
2019. júl. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
80%
Elvégezni az egyetemet, aztán egy mesterképzés. Közben utazni sokat. Barátaimmal lenni. Párkapcsolatban lenni. Aztán ha minden jól megy szeretnék elköltözni Mo.ról de ha meg keresem itt az pénzt amit szeretnék akkor maradok itt is.
2019. júl. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!