Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jó reggelt, mi a tervetek...

Jó reggelt, mi a tervetek mára? Délutántól jön egy erőteljes zivatar, végre felfrissül az idő.

Figyelt kérdés
2019. jún. 16. 07:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Kaját csinálok, azon kívül pedig csak pihi, olvasás és heverészés :)
2019. jún. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Valóban jön a zivatar? Nem országos, csak helyi lesz, szóval én is meg vagyok most lőve..


Amúgy főzök, aztán irány valami nyílt terep, zivatar vadászat, fényképezőgépek már bekészítve. Ha nem lesz zivatar, akkor is kint voltam a szabadban.

2019. jún. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Beszélgetés, olvasás, netezés, utazás, készülődés holnapra, esetleg takarítás.

Oké, hogy jön a zivatart, de:

A, azt elsőre nem fogjuk megérezni, csak pár nap múlva lenne látszatja, ha fokozatosan lehűlne a levegő;

B, mivel minden fel van melegedve, így baromi nagy párafelhőben leszünk, tehát adtunk a xarnak egy pofont.

2019. jún. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%
Én várom mikor mehetek hóembert építeni.
2019. jún. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3asnál a pont :(
2019. jún. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Felkelek,reggeli rutin,valamit eszek. Idáig tudom.
2019. jún. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tegnap baráti program volt egész nap, így ma házimunkák (mosás, takarítás) és tanulás.

Főzni is kellene, de nem is gondoltam ki, hogy mit, így hozzávaló sincs és melegben nincs kedvem, mert nem szívesen nyitok ki bármilyen ablakot is a meleg miatt.



Ha lesz zivatar és utána lehűl, kereszthuzatot csinálok, bár egyrészt félek, hogy csak fullasztó pára lesz, másrészt ahogy visszacsukom, 2 perc múlva ugyanúgy 28-29 fok lesz.

Sok lakó nem engedi le a redőnyt és nappalra, a 35 fokra nyitva tartja az ablakot akkor is, ha nincs itthon. Így nagyon átmelegedett az egész ház. Ha nem megy a klíma vagy hűvösebb időben (reggel) bezártam az ablakot, perceken belül visszamelegszik.


Az északi sarkról jöttem, nem való ez nekem.

2019. jún. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ide (Pestre) már ideért a vihar. Felétek?
2019. jún. 16. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!