Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A Vivien komolyan "r! Bancos"...

A Vivien komolyan "r! Bancos" név?

Figyelt kérdés

Magamtól nem fogalmazódott volna meg bennem ilyesmi, de már több embertől hallottam, illetve olvastam itt is, hogy könnyűvérű lotyóra asszociálnak, amikor meghallják. (Pedig esküszöm, full ártatlan vagyok.)

Ez a Pretty Woman miatt van, vagy lemaradtam valamiről?


2019. júl. 27. 00:39
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi a félresikerült cenzúrázásért.
2019. júl. 27. 00:40
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Nem az.
2019. júl. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Attól, hogy valaki Vivien, még nem biztos, hogy ribi. Ha valakit Gizinek hívnak, az is ugyanakkora eséllyel lehet ribi. Nem a néven múlik.
2019. júl. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Önmagában egyik név sem r!b@ncos. A név viselője teszi azzá.
2019. júl. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem egy név attól kap jelentést, hogy kit vagy mit társítunk hozzá. Számomra a Vivien név pozitív jelentéssel bír, mert számomra fontos és kedves személy viseli ezt a nevet.
2019. júl. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
78%
Degeneralt agyuak szoktak mindent leri bancosozni. Ha csak meghallod ezt a szót, tudhatod hogy a beszélgetőpartnerednek moslek van az agya helyén.
2019. júl. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!