Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezek a férfiak ilyenkor...

Ezek a férfiak ilyenkor tényleg komolyan gondolják?

Figyelt kérdés

Élelmiszeripari gyárban dolgozom. Minőségellenőr vagyok, tehát az adott műszakban találkozok szinte mindenkivel, aki a gyártás területén van, mert végig kell mennem x időközönként. Sokan szeretnek ilyenkor leállni beszélgetni velem, ha van időm, ha nincs, jópofiznak stb. Egy szintig még vicces meg szórakoztató, de már több férfi is van, aki kiderítette a nevem és bejelöl facebookon, ahol írkál, hogy elcsábíthat-e meg hasonlók.


Nem öltözködöm kirívóan, pláne, hogy mindenki egyen fehér ruhában van (nekem speciel 2 számmal nagyobb méretű nadrágot adott a HR) és hajhálóban. Jah és 26 éves létemre kb. 17-18 évesnek nézek ki, és nem mellesleg facebookon is a barátommal van kint közös kép.


Komolyan gondolják, hogy egy gyárban dolgozó 50 éves alkesz pasival akarok összejönni a fiatal jóképű barátom helyett? Vagy ilyenkor mit gondolnak ezek a férfiak?


2018. dec. 8. 15:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tényleg komolyan gondolják! Én 35 vagyok és szintén fiatalabbnak nézek ki pár évvel. A munkahelyemen olyan 50-es pasik kajtatnak utánam akiknek családjuk van, nem is értem mit akarnak vagy mit várnak, mi lesz. Volt olyan aki egy tök normális, visszafogott, értelmes embernek tűnt, feleséggel, felnőtt gyerekekkel, és egy szép napon rám zúdította, hogy képtelen nem gondolni rám és folyton a közelembe akar lenni... Ha egy pasi meg akar dgni akkor ott nincs racionalitás, úgy van vele, hogy vagy elhajtod vagy befekszel elé, nincs vesztenivalója.
2018. dec. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Örülnek annak a 2 percnek, amíg változatosságot hozol a munkába. Tanuld meg kulturáltan elhárítani őket. "Egy szintig még vicces meg szórakoztató" - ebből úgy látom, ez még nem megy. Ha látják rajtad, hogy tetszik a viselkedésük, akkor mit vársz?
2018. dec. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Viccelődnek, most álljak ott fapofával? Próbálom azt a 2 percet ott eltölteni, naponta 1-2X kell mennem pl. ahhoz a géphez, hogy ha mond vmit, akkor mosolygok rajta, de sosem adtam arra jelet, hogy hú de belé lennék zúgva. De láthatná, hogy a másik 30 emberrel is ugyanúgy elbeszélgetek, mint vele.

Megnéztem a facebook adatlapot én is, ahol láttam h családja van, gyereke és felesége, aki példéul ugyanott dolgozik.


De volt, hogy egy 70+-os öregember akaszkodott így rám. Babynek szólít, na erre már csak nem is reagáltam, úgyhogy félreérteni sem tudná a dolgot.


De nekem ez annyira abszurd. Nem lenézem őket, de hogy gondolhatják komolyan, hogy én bármelyikőjüktől is akarnék bármit is

2018. dec. 8. 15:20
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyébként az még oké lenne, ha ott a munkán csinálnák, de hogy munkán kívül írnak, meg arra készülnek, hogy a céges bulin majd hogy fognak nyomulni, az már nekem nagyon sok
2018. dec. 8. 15:21
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem sokan csak "teszik az agyukat" egymás - vagy önmaguk előtt, bebizonyítva önmaguknak, hogy "bárkinél lehet esélyük", valahogy van egyfajta ilyen mentalitás bizonyos emberekben...

Hasonló talán mint amikor utcán ha csapatban vannak, utánafüttyögnek nőknek, de ha egyedül van, nem tenné...

2018. dec. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
Nézz magadba, biztosan te adsz jeleket arra, hogy kapható vagy. A munkahelyem előtere közös egy autószerelő műhelyével, rajtam kívül csak egy idős asszony van, a férfiak mégsem kajtatnak utánam, mert egyértelműen kimutatom, hogy nem vagyok kíváncsi az udvarlásra, a disznó vicceket is simán visszautasítom. Ha te nevetgélsz amikor a testeddel, vagy a veled való szex lehetőségével poénkodnak, akkor azzal gyakorlatilag beleegyezel az udvarlásba. Szóval ne a férfiakra panaszkodj, legyen tekintélyed előttük.
2018. dec. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem a szexuális utalásokon nevetgélek, teéjesen semleges témákról van szó.
2018. dec. 8. 16:10
 8/8 anonim ***** válasza:
71%
Többségében azok robotolnak szalag mellett, akik a képességeik alapján nem jók másra, a butaság meg sokszor hatalmas egóval párosul, ami bunkó stílusú nyomulást eredményez. Nincs ebben semmi meglepő, határozottan utasítsd vissza őket, amikor olyan szintre jut a dolog, hogy a munkahelyen kívül is teszik magukat neked.
2018. dec. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!