Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy képes ilyen keveset enni?

Hogy képes ilyen keveset enni?

Figyelt kérdés

A barátnőmről van szó, vannak olyan napok nála, mikor a szó szoros értelmében kimarad az evés, 1-1 alma, barack fogy el 24 óra alatt. Smoothie-kat szokott inni. Nem vegetáriánus, de nagyon régóta nem evett semmiféle hústerméket. Nemrég volt a születésnapja, egy kicsi tortaszeletnek a felét tudta csak megenni. Egyszer mesélte, hogy volt olyan, hogy 8 nap alatt mindössze háromszor evett, mert nem volt kedve enni. És a vicc, hogy sose láttam még éhesnek, mindig ezerrel pörög, hetente többször megy úszni és futni. 52-3 kiló a 170 centijéhez, de durván kilátszik a bordája.

Ez így rendben van? Nem lesz ő így beteg?


2019. júl. 29. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Màr most is beteg agyilag. Am nem fog igy sokàig élni.
2019. júl. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
gondolom még nagyon fiatal. később ez komoly gondokat okozhat hogy nem visz be a szervezetébe elegendő tápanyagot.
2019. júl. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

Sajnos már beteg.Elsősorban mentálisan..de ha így fog haladni hónapokon belül már a teste is elfogja szenvedni ezt az egészet.

Hány éves a barátnőd ?

Te a fiú barátja vagy ? Nem egyértelmű ez a része.

Ami fontos hogy 100% nincs betegség tudata így így óvatosan kell megközelíteni a témát...

2019. júl. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Az igaz h a mi tarsadalmunkban a tobbseg boven tul sokat eszik de ez mar nem egesszees amit csinal.
2019. júl. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
95%
Egy barack egy nap az kőkemény koplalás. Bírja, amíg van némi tartalék energiája, utána kidől a szíve, szervei és kampec.
2019. júl. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet olyan mint én voltam gyereknek volt egy gazdag osztálytársam aki válogatót ebéd közben és mindenben játszotta az agyát időközben a legjobb barátnőm lett , de enis elkezdtem utánozni ,szó szerint eheztem , szégyelltem bevinni a kenyeres szendvicset utanoztam amikor haza mentem kinyitottam a hűtőt ami belefért zabaltam de a suliba nem tudta senki mindenki azt hitte hogy én is finnyás vagyok szóval lehet van egy másik énje amiről csak ő tud
2019. júl. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!