Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért hiszi valaki hogy...

Miért hiszi valaki hogy senkit nem érdekel amit mond? S ezért keveset is kommunikál emberekkel.

Figyelt kérdés
Egyik kollégám eléggé szótlan. Megkérdeztem miért ilyen, s erre azt mondta, úgy sem érdekli az embereket a mondanivalója, mi van vele, ezért nem is bajlódik vele. Azt is hozzátette, javarészt őt sem érdekli más felszínes emberek felszínes mondanivalója. Az persze nem tűnt fel neki hogy engem érdekelt mivan vele.
2017. nov. 13. 23:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezzel én is így vagyok. A rossz tapasztalat miatt van. Valahogy olyan a közeg, ahol az ember nem tud megnyílni, nem tudja adni önmagát.

A felszínesség amúgy tényleg fárasztó.

33/N

2017. nov. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Valójában nem minden ember érzi szükségét annak, hogy napi szinten kapcsolatban legyen másokkal, sokan érdekbarátként tekintenek a környezetükben lévőkre.

Ha magamat veszem alapul, sokszor nem szeretem kiadni az érzéseimet másoknak, inkább önmagamban keresem a probléma megoldását. Nem vágyok arra, hogy napi szinten mások bajait hallgassam főként ha én is rendelkezem gondokkal.

Összességében vannak akiknek szükséges a saját tér, az egyedüllét ahhoz, hogy kezeljék a stresszt, energiát nyerjenek, mások pedig kedvezőtlen hatással lehetnek rájuk, feszélyezik őket.

2017. nov. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Metionin ***** válasza:
A tapasztalatok miatt.
2017. nov. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!