Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért olyan nehéz elhinni...

Miért olyan nehéz elhinni hogy engem a bulizas nem szórakoztat?

Figyelt kérdés

Más is van így, ugye?

Nem szeretem a fesztiválokat, szórakozóhelyeket. Unom a táncszerű lötyögést, a részegeket, meg általában a témákat, amiket alig érteni a hangzavarban. Emiatt voltam már sznob, antiszociális, és nyugdíjas. Egyiknek se érzem magam, ugyan introvertált vagyok, de szoktam barátokkal találkozni, csak nem ilyen körülmények között. Ugye, hogy ez normális?


2019. júl. 30. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Az emberek többsége úgy gondolkozik, hogy ami neki jó az másnak is jó.


Én azt bánom, hogy nem kezdtem el 20-on évesen "fénykoromban" a teljesítmény túrákat, mozgás, kikapcsolódás, élvezem is, lehet társaságban is de mégsem bulizás.

2019. júl. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

Ez teljesen normális. A szórakozóhelyeket ki nem állhatom, mert utálom a túlzottan hangod zenét (különösen, ha nem is kedvelem az adott stílust, ami a legtöbb ilyen helyenen előadott, közvetített számra igaz) és a viszonylag szűk helyen összezárt nagy számú embertömeget.

Táncolni sem szeretek, az utóbbi években pedig már alkoholt is nagyon ritkán fogyasztok, akkor is minimális mennyiségben.


Sokan vannak így ezzel, szerintem ez nem gond. Nem neked való a szórakozás ezen formája, nincs veled gond, de azzal sincs aki élvezi mindezt. Különbözőek vagyunk,és ez így van rendben.

2019. júl. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vannak nyitott helyek, ahol zene mellett le lehet ülni dumálni és a fesztiválok sem mind olyanok, mint a Sziget, vidékre menj, jelenleg én is introvertált (szociofóbiás is) vagyok és én se szoktam táncolni, de nekem mégis kell, kikapcsol és rengeteg életszituációt, beszélgetést, ismerőst teremt egy egy jó buli, szociálisan sokat fejleszt, ha mindig ugyanazokkal az emberekkel beszélsz csak egyszerűen kiégsz, és ha ott hagynak a francba (mert megvan rá az esély), akkor nem tudsz majd olyan könnyen új haverokat szerezni, nem fogod ismerni azt a rengetegféle embertípust igaz valójában, a hétköznapok nem teremtenek annyi esélyt az ismerkedésre. Egyszerűen nem csak a szórakozásról van szó, hanem az ismeretekről nem jó bezárkózni egy szubkultúrába, annál jobb ha minél többet ismersz, kezdve a legaljától, a legtetejéig.
2019. júl. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Introvertáltkat kimerítik az ilyen események. Nincs ezzel gond. Ha kimozdulásról van szó, akkor én is inkább a legjobb ismerőseimmel megyek, leginkább túrázni. Koncertre ritkán. Inkább beülünk valahová ha iszunk, vagy házibuli
2019. júl. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, én is ilyen vagyok, szóval szerintem ez teljesen normális, és sokan vannak így ezzel.


24/N

2019. júl. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!