Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nehezedre esik elhinni, hogy...

Nehezedre esik elhinni, hogy változtak az idők és ma már vonzóak a vékony alkatú férfiak is?

Figyelt kérdés
2018. jún. 20. 13:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%
Ebbe még belegondolni is rossz :(
2018. jún. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Ízlések és pofonok. Van akinek nem
2018. jún. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Számomra eddig is azok voltak.
2018. jún. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Miért lenne ez annyira új dolog? A nagyapám hatvan éve vékonyabb volt, mint a kisujjam, a nagyanyám mégis hozzáment. Bullshit, hogy új dolog, az emberek sosem voltak egyformák.
2018. jún. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%
Nekem mindegy.
2018. jún. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%
Nekem tetszik. 18/L
2018. jún. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
10%

Ma már???

Te lemaradtál a 60-as évekről? Vagy a 70-esről? Vagy a 80-asról? Nézz csak utána, akkor milyen pasik voltak a legszexibbek. :D

Ettől függetlenül a következő generáció ízlését mindig nehéz megérteni, de ez van. A mai tinilányoknak az extra vékony, szűknacis, félig lenyírt-félig dicaprio hajú srácok jönnek be, többnyire, de azért egy felnőtt nőről már nehéz elképzelni, hogy egy ilyen kinézetű csávótól akarjon mondjuk gyereket. :D

2018. jún. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Megint más dolog az hogy valaki csak kapcsolatban van egy férfival, még nem biztos hogy hozzá is fog menni.

Tudok olyanról ahol a nő megmondta a hapsinak hogy bár nincs jó alkata, és sporttal változtathatna is, de neki többet számít a tudása mert jó szakember, és szerethető típus.


A családunkban van olyan vékony közel 40-es ember aki ránézésre taszítaná a nőket mert azt gondolnák hogy betegsége van, azonban elmondása szerint, először is munkahely váltás kéne ami a pénz miatt nem kifizetődő, de így mindig rohan, sokat van úton, rendszertelen az élete.

2018. jún. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
55%
Én soha nem értettem meg, hogy valakinek tetszenek, és soha nem is fogom, mert NEKEM nem tetszik. Ehhez a változó időknek semmi köze.
2018. jún. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mo.-ra ez nem érvényes...
2018. jún. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!