Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen vicces dolgokat lehet...

Milyen vicces dolgokat lehet kérni egy alvajárótól?

Figyelt kérdés

A páromról van szó, aki szintén kíváncsi erre :)


Eddig csak kétszer láttam úgy alvajárni, hogy fel is kelt - egyszer mondjuk lázas volt, és én is csinálok dolgokat lázasan, pedig nem vagyok alvajáró, a másik pedig akkor volt, amikor kempingeléskor kimentem este vécére, ő pedig jött velem testőrnek :) Akkro ébredt fel, amikor a padon lve várt rám, az öltözés meg a séta egyáltalán nincs meg neki.


Úgy lehet vele ilyenkor beszélgetni, mintha ébren lenne, bár sokszor keveri az álmát a valósággal (múltkor arról faggatott, hogy megetettem-e a nemlétező kutyánkat - mellette feküdtem az ágyban, de azt hitte hogy az ajtóban állok, a munkából hazatérvén)


Eddig nem kértem tőle semmit, de kíváncsiak lennénk hogy mi történne. Gondolom ilyen alapabb dolgokat simán megcsinál a kedvemért, ezért kíváncsi lennék "érdekesebb" opciókra :)


2019. júl. 31. 09:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kéményseprés?
2019. júl. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%

Sokmindent, de azt ugye tudod, hogy mit jelent az, ha valaki olyan embert használ (ki), vagy vesz rá bármilyen baromságra, aki teljességgel kiszolgálatott?


Olvass az alvajárásról! Ha a párod valódi alvajáró, akkor az a legtisztességesebb, ha ezen nem humorizálsz (ő sem), nem szórakozol vele, hanem amikor problémái vannak, szépen nyugodtan beszélsz hozzá és visszanavigálod az ágyába. Ha álmában beszél, akkor megnyugtatod. Lehet ezen jókat röhögni, de nem az interneten és nem mások előtt. Az megalázó és nagyon szemét dolog.


Ps: mindkettőt személyesen ismerem. Azt is, ha megaláznak és megszégyenítenek miatta. Jókat röhöghetsz, de azzal csak magadat minősíted.

2019. júl. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ismerem, és nem bánja. Mellettem biztonságban érzi magát (pl. alap esetben gondjai vannak az alvással, sokszor álmatlanul töltött éjszakákat, mellettem úgy alszik el percek alatt, mint akit fejbevágtak, mert annyira megnyugtatom - neem, nem unalmas vagyok, hanem amikor mindketten összebújunk és lefekszünk, akkor nem pislog órákig, hanem alszik ő is :D)


A kiszolgáltatottsággal, alárendeltséggel sincs baja, ezt... khm, ki is használjuk az ágyban, és élvezi.

2019. júl. 31. 10:03
 4/9 A kérdező kommentje:

Ő kért meg, hogy próbáljuk ki miket csinál, mert nagyon kíváncsi.


Ha valami, akkor ez tényleg nem zavarja.

2019. júl. 31. 10:03
 5/9 anonim ***** válasza:

Mi mondtuk kissrácnak, hogy menjen vissza az ágyába, erre nem elindult madarakat nézni az udvarra!? 😃😃 sötétben.. 😃


Szóval tényleg bármit lehet kérni. Csináltasd meg vele a reggelit! 😃


(Nyilván ilyenkor az a legbiztonságosabb, ha felébreszti az ember az alvajárót, de itt most tényleg nem ez a kérdés)

2019. júl. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kérd meg hogy énekeljen, vagy írjon neked egy dalt :D
2019. júl. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
21%
Majd ha veletek fognak így gec_iskedni alvajárás közben, majd akkor röhögjetek. Barmok.
2019. aug. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Múltkor negyed órát veszekedtem vele (hajón volt álmában, amin amúgy nagyon szarul van és álmában is szarul volt, aggódtam hogy tényleg szarul lesz vagy valami) ezért próbáltam "elkötni" a hajót és kivinni a szárazföldre.


Közben végig tudta, hogy álmodik és próbálta narrálni nekem a sztorit (én meg aludtam volna)


Végül - miközben sikerült kikötni a partra - közölte, hogy ez így szar, inkább keres egy másik álmot :D



NEM tudom megkérni olyanra, amit nem akar, és nem is akarom pucéran végigkergetni a ház körül vagy ilyesmi :D


A verseset megpróbáltam, végül cukin elduetteztük a "tavaszi szél" c. népdalt, külön kihangsúlyozva a "te engemet, s én tégedet" részt.

2019. aug. 22. 15:13
 9/9 A kérdező kommentje:
Plusz többnyire emlékszik, hogy mit csinált, meg ő maga mondta hogy nyugodtan próbáljuk ki, hogy miket csinálna meg :D
2019. aug. 22. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!