Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legnagyobb őrültség...

Mi volt a legnagyobb őrültség amit valaha csináltál?

Figyelt kérdés
Gyerek/kamasz korban, részegen vagy csak egyszerűen hülyeségből elkövetett elsősorban vicces sztorikra, csínytevésekre, kalamajkákra vagyok kíváncsi. Akinek van ne tartsa magában!

2019. júl. 22. 11:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%

Az osztályban megbeszéltük, hogy az iskolai osztálykirándulásra (gimnáziumban) mindenki majd pizsamába jön el.

Másnap reggel a buszon, csak egyedül én voltam pizsamában...

2019. júl. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%
Alt iskola 8. osztály, egy barátommal felhivtuk egy másik barátunkat (vezetékes telefon volt csak akkor) elvaltoztatott hangon, mint tanar, hogy a szüleivel szeretnénk beszélni. Úgy megijedt, mert vaj volt a füle mögött, hogy lecsapta, másnap ijedten mesélte nekünk, hogy a tanárok mindent tudnak, hívták a szüleit is... Persze jót röhögtünk mind a hárman, mikor elmondtuk neki.
2019. júl. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Tizennyolc évesek voltunk, amikor a barátaimmal kiköltöztünk a faluhatárba, ahol felújítottunk egy régi épületet. Házavató bulira hívtunk egy prostit, de az kiájult a lejárt sörtől, meg a házibortól, reggel csak azt láttuk, hogy a matracon fekszik, és összesz@rta magát. Mi meg, még mindig részegen kivittük a folyópartra, és a régi tutajra fektettük, aztán leúsztattuk a fenébe, hogy ne kelljen kifizetnünk.
2019. júl. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
98%

Nálunk a Vill. Ip. Technikumban kötelező volt a nyári szünetben egy hónapot az Elműnél tölteni.

Mivel semmiféle érdemleges munkát nem tudtak ott adni, ezért -az egyik osztálytársammal- beültettek egy üres irodába, hogy valamivel foglaljuk el magunkat.

Az íróasztalon volt egy telefonkönyv meg egy vezetékes telefon.

(Akkor még nem is létezett mobil.)

Több se kellett. Kikerestük az összes szippantóst és megrendeltük mindegyiktől a szippantást de úgy, hogy mindig egy másik szippantós címét adtuk meg.

Akkoriban anyám sokat csuklott...


(Utólag elnézést kérek mindegyiktől.)

2019. júl. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
35%
Az egyik különóraadó tanárunk eléggé gusztustalanul perverz tag. Nem egy fiatal lányt varrt már le. Névtelenül felhívtuk a kollégiumban éjfél közepén, hogy itt és itt várjuk egy gruppen szexre. A szerencsétlen ember lecsapta a telefont, hogy azonnal öltözik, fél óra múlva hívtuk, hogy hol van mert várunk rá a város másik felén. :D
2019. júl. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
61%

Beszóltam az osztályfőnökömnek. Abban az évben történt, mikor átkerültem általánosból szakközépbe. Az osztályfőnökünk egy fiatal nő volt, mi voltunk az első osztálya (meg szerintem az utolsó is). Mániája volt, hogy magázott minket, holott nem volt 10 évvel sem idősebb, és mindig mindenbe belekötött. Amire főleg ki volt akadva, az a késés. Teljesen mindegy, hogy csak elaludtál, vagy épp baleseted volt a villamossal (gyakori volt), a válasz mindig az volt, hogy "ez a maga problémája, oldja meg, induljon korábban!". Viszont ez igencsak kettős mérce volt, hisz ő maga is szinte állandóan késett az óráról, nem is keveseket. Egyszer meguntam, és mikor 20 percet késett, odakiabáltam neki, hogy "20 perc késés". Először jól lebaszta az egyik osztálytársamat, aki az ég világon semmit nem csinált, de a tanár azt hitte, hogy ő volt az. Mikor már nem álltunk a fuldoklás szélén, a többiekkel felvilágosítottuk, hogy én voltam. Én is kaptam egy fejmosást, és év végén megbuktatott. Pótvizsga előtt közölte velem, hogy ha átmegyek, ő kilép. Én átmentem, ő kilépett.


De volt olyan is, hogy az osztály egyik fele (angolon külön voltunk szedve 2 csoportra) egyszerűen kizárta őt a teremből, és ezért bejött hozzánk, hogy minket basszon le.


A másik tanár, akit hasonlóképp szerettünk, nem más volt, mint az egykori Jobbikos polgármesterjelölt Gyálról. Róla tudni kell, hogy nem rajongott a vízért és a szappanért, szóval sokszor még nem is láttuk hogy jön, de már éreztük. Ezen felül mániája volt tartósan közel hajolni hozzánk, hogy biztosan fulladásos halált szenvedjünk. Akkori haverom ezt megelégelve gázálarcban jött iskolába, és úgy is ült be az órára. Aztán mikor a tanár kérdőre vonta, a srác lefújta őt dezodorral. A legszebb az egészben az volt, hogy nem a srác járt rosszul, hanem mi, körülötte ülők, akik egyszerre haldokoltak a szagtól, és a röhögéstől.

2019. júl. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
97%

Kb 18 éves lehettem, meg lettünk hívva egy házibuliba, csak arról nem tudtunk, hogy a másik társaság aki meg lett hívva azokat akkoriban rohadtul rühelltük. Pont az lett volna a lényege, hogy ott részegen mindenki megbeszélje a gondját a másikkal és kibéküljünk. Na hát ez nem történt meg, helyette lett egy rohadt nagy tömegverekedés az udvarban. De annyira ki volt már mindenki, hogy kb olyan verekedés volt mint amilyen részeg bunyókat töltenek fel az emberek youtubera. Legnagyobb kárt az emberek saját magukban okozták szerintem amikor pofára estek a semmiben.


Így visszagondolva elég vicces és szánalmas, tipikus tini dolgok.

2019. júl. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Metionin ***** válasza:
91%
Színitársulattal voltunk egy másik városban, az volt a program hogy előadás után ott alszunk, majd reggel go haza. A színház épületétől nem messze volt egy romos épület, ami az előző színház épülete volt csak régen leégett és az alkalmazottak szerint ne menjünk oda, mert kísértetek vannak benne. Na ezen jót röhögtünk, majd amikor este 10kor véget ért az előadás, páran úgy döntöttünk, hogy úgy jelmezesen átmegyünk körülnézni a régi színházba, csak a feeling miatt meg lőni pár fotót. Szóval átmentünk, az épület egy része elég jó állapotban maradt meg, szóval álltak a falak meg minden, nagy áhítattal nézelődtünk amikor hangokat kezdtünk hallani és hogy valakik jönnek. Gyorsan elbújtunk szétszóródva, ki hova tudott amikor bejött egy srác meg egy csaj és hát kiderült hogy szexelni jöttek :D hoztak egy pokrócot, leterítették meg minden, mi meg ott lapultunk random helyeken, aztán az egyik srác elkezdett huhogni, a csaj majd összeszarta magát, a pasija nyugtatta hogy biztos csak baglyok :D akkor valaki közülünk felröhögött és akkor már a pasi is nagyon félt. Elkezdtünk mozgolódni és hangeffekteket kiadni, szerencsétlen pár az infarktus határán kapta össze a cuccát és menekültek, belőlünk meg kiszakadt az évszázad röhögése.
2019. júl. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, jó sztorik voltak, mindenkinek ment a zöld!

Első: nagy arc vagy, szeretem az ilyen embereket. A 8-as is rohadt jó.

Írjatok még, akinek van!

2019. júl. 23. 10:30
 10/13 anonim ***** válasza:
77%

Legnagyobb őrültség? Félmeztelen - fehérneműs képet küldeni egy házas férfinak, mert az ő legjobb haverja, aki nekem nagyon tetszett, visszautasított. Szép kamaszkor, azt hittem, menő kur-vás-kodni, több srácot is tartottam egyszerre talonban. Egyetlen nagy szerelmem volt, de hát neki sosem jöttem be. Bosszút akartam állni rajta ezért, a haverjának pikáns képek tucatját küldtem. Nem, nem nyertem meg ezzel szívem választottját, helyette a fél város tudomást szerzett az esetről, töménytelen mennyiségű meme és gyűlölet áradat talált meg, a város több pontján találkozhattam a pucér fenekemmel.

Ugyan nem vicces történet, de azért ekkor komolyan átértékelődtek bennem a dolgok.

2019. aug. 30. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!