Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet az hogy másoknak...

Hogy lehet az hogy másoknak jó életük van, és boldogok a társuk mellett, míg nekem soha nem jut senki?

Figyelt kérdés
Már nem is reménykedem semmiben, főleg hogy nem is olyan sokára 30 leszek. Hiába nem vagyok ronda, és kövér sem, mégse érdeklek senkit. Nálam sokkal előnytelenebb külsejűek is megtalálják az igazit. Facebookot is végigpörgetem, és szinte minden hasonló húszon éves korúnak van társa, esetleg férje, gyereke. Én csak nagyon kevés kivételt látok akinek nincs valakije. Ha én meg járok is valakivel, annak se vagyok elég jó, hanem szakítanak velem egy pár hónapnyi járás után.
2019. júl. 31. 11:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%
És honnét tudod, hogy boldogok is a párjuk mellett?
2019. júl. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%

Ami kívülről szép, nem biztos, hogy valójában is az.

Tudod hány jó külsejű emberről tudom, hogy csalja a párja? Férfit és nőt is. Sajnos ez van. Persze, ha csak a facebookot nézem, akkor ők a tökéletes család, szép otthonnal, cuki gyerekekkel...

2019. júl. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Azert lehet, mert ez nem egy olyan dolog, ami nekik jut, neked meg nem. Ezekert a "dolgokert" bizony nap, mint nap meg kell harcolni, egyikünk ölebe sem hullik le egy jo kapcsolat, vagy barmi, amiert tenni kell.
2019. júl. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem a kulso szamit,legalabbis a tobbsegnek nem csak ez.

Ha valoban mindig szakitottak veled akkor a hiba benned lehet nem gondolod? Esetleg olyan a termeszeted,viselkedesed amit nem birtak az exeid.

Tudod a facen senki nem fogja kiirni mennyit veszekednek,utik egymast,elhordjak a masikat mindennek. Ott ugyis a mezes mazas kepeket rakjak ki,de nem jelenti hogy boldogok.

Ne ebbol indulj ki es ne masokat nezz.

Ne gorcsolj ra mert csak azert se fog osszejonni. Ha valakit talalsz probalj alkalmazkodni hozza,a semmiert nem szakitanak az emberrel. Akit megcsalnak ott sem biztos hogy az a hibas aki csalja a masikat

2019. júl. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kedves, megértő vagyok, ritkán vesztem össze csak valakivel, de mégsem vagyok jó. Valaki meg mindig veszekszik mégis jó.
2019. júl. 31. 12:03
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

A Facebook és az összes többi közösségi oldal egyfajta modern MMORPG, ahol mindenki kialakíthat magának egy olyan tökéletes karaktert amit megmutathat a világnak és néhányan (köztük te is) elhiszed hogy ez a valóság. :)


Rengeteg olyan ismerősöm van aki mindig csak mosolygós és puszilkodós képeket tesz fel a barátnőjével/feleségével, közben pedig minden este leissza magát a sárga földig mert annyira menekülnének a kapcsolatukból de egyikük se meri megtenni az első lépést, mert akkor már lehet a gyereket manipulálni, hogy ő bizony jól cserbenhagyott minket amikor úgy döntött hogy szakít/elválik.


Ne tévesszen meg a sok hamis mosoly és a sz*rrá photoshoppolt és filterezett kép amit feltöltenek magukról, mert lehet hogy interneten úgy néz ki mint egy pillangó, de amikor találkozol vele és megismered, akkor jössz rá hogy ez bizony csak egy nyálkás hernyó.


30 évesen ott van előtted a világ, sőt, sokkal jobb helyzetben vagy mint azok akiknek már van családjuk! Ha meg akarsz gazdagodni vagy valóra váltani bármilyen álmodat akkor még épp időben vagy. Nekem már 10 éve nincs barátnőm, és mégis itt vagyok. Pénzem is van, barátaim is vannak, ha nő kell, akkor pedig ott vannak rá a "szakmunkások". :) Nem kell azt hallgatnom hogy "jajj most nincs kedvem", vagy "te miért nem tudsz olyan jó pasi lenni mint XY" vagy "vedd már meg nekem ezt is meg azt is, mert én megérdemlem" és nem kell azon se görcsölnöm hogy ebben a pillanatban kinek az ölében csücsül a hölgyeményem.


Magadban keresd a boldogságot, ne másokban, mert ha mással próbálod betömni a lyukat a lelkedben akkor össze fogsz törni amikor talál nálad jobbat és mindenféle bűntudat nélkül otthagy. És ilyenkor szoktam hozzátenni a hölgyek kedvéért azt is, hogy tisztelet a kivételnek, ha egyáltalán létezik olyan.

2019. júl. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Tőlem mindenki csak jobbat találhat.
2019. júl. 31. 12:10
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mit teszel azért, hogy legyen valakid?
2019. júl. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert a "nekem miért nem?"-re koncentrálsz ahelyett, hogy a "nekem hogyan lehet" -re koncentrálnál.

Az olyanoknak, akik azt nézik, hogy mijük nincs és a másiknak ez meg az van, azok sosem lesznek boldogok!

2019. júl. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%

Tökéletesen egyetértek a 6-os hozzászólóval, esetleg még ezt a kis videót csatolnám hozzá:

[link]


Mindenkinek vannak problémái, amit nyilván nem fog kiteregetni a szociális hálókon. Én lassan 3 éve vagyok együtt a párommal, rengetegszer vitáztunk, nagyon sok olyan kérdés volt amiben nem értettünk egyet, ez normális. De megbeszéltük és ha valami nem működött, akkor tettünk azért, hogy ez ne így legyen. Egy kapcsolat nem "megy" magától, dolgozni kell rajta. Rengeteg energiát és időt kell belefektetni, ez az igazság.


Az, meg hogy nincs párod lassan közel a 30-hoz -megkockáztatom hogy az önbizalomhiányodból, valamint a hozzáállásodból fakad. Panaszkodsz, hogy mindenki boldog rajtad kívül és hidd el, ez a negatív életszemlélet nem fog előbbre vinni. Hogy egészen őszinte legyek elég visszataszító tud lenni. Már csak magamból kiindulva is: én sem szeretnék egy olyan társat, aki ennyire nem biztos magában, hiszen ha ő nem az, akkor én miért legyek benne biztos?


Fogadj el egy tanácsot: ne csak azzal foglalkozz, hogy mi van kívül, fektess nagyobb hangsúlyt arra, hogy odabenn is rendbe legyél. Gondolom ismered a mondást, hogy külső megfog, belső megtart.


Gondolkodj pozitívan, éld az életed, ragadd meg a lehetőségeket és ne az legyen a figyelmed középpontjában hogy mi van a Facebookon vagy hogy mikor találsz magad mellé végre valakit; találd meg a szingli lét örömeit, olvass önsegítő könyveket, tűzz ki célokat, fejleszd magad -ezáltal elégedettebb leszel önmagaddal -, utazz, szerezz barátokat és hidd el, meg fog találni a "szerencse".

2019. júl. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!