Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet az hogy másoknak...

Hogy lehet az hogy másoknak jó életük van, és boldogok a társuk mellett, míg nekem soha nem jut senki?

Figyelt kérdés
Már nem is reménykedem semmiben, főleg hogy nem is olyan sokára 30 leszek. Hiába nem vagyok ronda, és kövér sem, mégse érdeklek senkit. Nálam sokkal előnytelenebb külsejűek is megtalálják az igazit. Facebookot is végigpörgetem, és szinte minden hasonló húszon éves korúnak van társa, esetleg férje, gyereke. Én csak nagyon kevés kivételt látok akinek nincs valakije. Ha én meg járok is valakivel, annak se vagyok elég jó, hanem szakítanak velem egy pár hónapnyi járás után.
2019. júl. 31. 11:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet csak a kérdésből jön le így, de hátha van alapja:


Úgy tűnik, mintha te mindig csak azt néznéd másnak mi van, te mindig csak az irigykedéssel vagy elfoglalva, te mindenben a hibát és a kifogást/ürügyet keresed, te mindig áthárítod magadról a felelősséget.


Főleg az utolsó... ezekkel nem lehet előrejutni. Bármennyire is jó a segged, meg van kint a melled.


Megoldásra kell törekedni, és vállalnod kellene a felelősséget a saját életedért. Mert ez csak neked számít, neked kell megcsinálnod magadnak.

2019. júl. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Régebben én is pont ugyanígy gondoltam, ahogy te. Valahogy nekem nem jött össze az igazi, voltak kapcsolataim, de valahogy egyiket sem éreztem megnyugtatónak.


Most már elmúltam 50 éves, és beletörődtem, hogy nekem ez nem "járt" az élettől. És akkor mi van? Élem az életemet, van családom, vannak barátaim, van hobbim. Megállok a saját lábamon. Most már eljutottam odáig, hogy nem is kell nekem senki a boldogsághoz. Kialakítottam az életemet egyedül. Nem hiányzik az állandó párkapcsolat, együtt élés. Megnézem a korban hozzám illő férfiakat, és hát... meg tudom, hogy a barátnőim mit "kínlódnak" velük a látszatra boldokg kapcsolatukban... kösz, én ebből nem kérek.


Először is, ne görcsölj, ha valakinek te kellesz, az rád fog találni. (persze, nem úgy, hogy becsenget az ajtón :-) neked is nyitottnak kell lenned.) Ha meg mégsem jön össze, akkor engedd el a témát, légy boldog, alakítsd ki az életedet úgy, ahogyan neked jó. Az egyedülélésnek is megvannak az előnyei.

2019. júl. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!