Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fél vették a BGE-re hova...

Fél vették a BGE-re hova költözzek, hogy ne legyen messze az egyetem, Budapesten hova érdemes elmenni nézelődni, bulizni, kikapcsolódni?

Figyelt kérdés

2019. júl. 31. 21:56
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnek kapcsolt ki azt a ku.rva autocorrectet, és tudd annyira a nyelvtant, mintha egyetemista lennél!


Másodiknak meg írd le azt is, hogy hova vettek fel, mert a különböző karok nagyon messze vannak egymástól!


Nézelődni lehet menni bárhova, ami tetszik. Hősök tere, vár, citadella, dunapart, margit-sziget... Belvárosban bárhol lehet császkálni, mindenhol van valami rejtett érdekesség, amjt lehet fotózni.


Kikapcsolódáshoz meg rengeteg lehetőség van! Legtöbbjük drága. Szinte minden van, amit el tudsz képzelni. Google! Én szeptembertől úszni fogok járni.

De a budai hegyekben túrázás az full ingyenes pl. 😃 (Őszintén szólva nekem az a kikapcsolódás, amikor elmehetek budapestről...)


Bulikat én kerülöm, arról nem tudok nyilatkozni.

2019. aug. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!