Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hol érdemes egyetemistaként...

Hol érdemes egyetemistaként dolgozni?

Figyelt kérdés
ELTÉn vagyok elsőéves Bsc hallgató, biológiát tanulok, emellett szeretnék valami nem túl rosszul fizető munkát, rövid távon zsebpénznek, de lassan a barátnőmmel is szeretnénk összeköltözni. Mik a tapasztalatok?

2018. nov. 5. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Van egy csomó diák szövetkezet, nézd meg a kinálatukat, rengetegfele munka kozul lehet válogatni
2018. nov. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Most is dolgozok egy helyen, de konkrétan ma éreztem úgy, hogy mindjárt megnyomorodom, amellett nem is fizetnek valami jól. Diákszövetkezetben nézelődöm én, de az órarendem miatt nem hiszem, hogy az lenne a megoldás, inkább valami kötetlen/otthonról végezhető dolog, tekintve, hogy a TDK-val se állok még sehogy, pedig illene azért. Szóval ez a problémám: gyakorlatilag nem tudok egész nap dolgozni valami irodában, ami fizikai stb munka akad esténként, az meg nem elég semmire se, viszont belerokkanok.
2018. nov. 5. 21:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Hat igaz, a diakmunka nem tul jol jovedelmezo :D este dolgozhatsz akar vendeglatos helyen, ahol kell nyelvtudas ott egesz jol (ill picit jobban) megfizetnek. Esetleg erdeklodj az egyetemen, talan ok is tudnak lehetosegeket kinalni szamodra :) vagy ami szinten jarhato ut, ha felcsapsz magan tanarnak, es kozepiskolasokhoz jarsz segitesz nekik az erettsegire keszulni. O vagy akar kisgyerekekre is vigyazhatsz. Az utolso kettoben az a jo h alakalmi es relativ sok penzt lehet vele kaszalni.
2018. nov. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!