Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki a helyesebb jungkook vagy...

Ki a helyesebb jungkook vagy jimin?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni hogy melyik a helyesebb talán ti tudtok segiteni

2019. aug. 1. 04:00
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
87%

Előre látom,hogy sok rasszista komment lesz és azt mondják majd,hogy egyformák. (Egyáltalán nem azok de édes mindegy)

Nekem Jungkook jobban bejön,de Jimin is aranyos.

2019. aug. 1. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Igazad van jungkook sokkal jobban néz ki mint jimin, de persze jimin is aranyos meg minden, de mindenkinek más az izlése nekem jungkook jobban bejön de jimin sem néz ki rosszul mindenkinek meg van a maga véleménye nekem édes mindegy hogy mások mit gondolnak ezel kapcsolatban nekem akkor is jungkook tetszik jobban
2019. aug. 1. 06:47
 3/29 anonim ***** válasza:
78%
Nekem Hankook jön be, főleg mióta Magyarországra költözött.
2019. aug. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
73%

Fel adtad ám a leckét a kérdéssel, de meg kell békélni vele, helyességben mindketten ugyanannyira istenek, elképesztőek. És minden nap egyre és egyre gyönyörűbbek.

Szerintem pont ők a két leghelyesebb tag.

2019. aug. 2. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim válasza:
90%
Szerintem Jimin aranyosan, Jungkook meg olyan férfiasan helyes :D
2019. aug. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jungkook a helyesebb jobban bejön mint férfi, jimin pedig szerintem imádnivaló olyan kis cuki :D
2019. aug. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim válasza:
100%
Nekem Jimin az abszolút befutó. Jungkook is helyes, de most hogy megnőtt a haja, még szexisebb lett. Jimin meg (az én szemszögemből) tud cuki is lenni, meg szexi is egyik pillanatról a másikra.
2019. aug. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim válasza:
76%

NAJONAJO

milyen army vagy te már hogy különbséget teszel köztük gurl?

mind kettő kib*szottul helyes és szexi a többi taggal együtt so shut the fuck up

2019. szept. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim válasza:
80%
Jiminnnn 😍😍😍😍
2019. szept. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim válasza:
86%

Mindegyikük Nagyon helyes... Nem is értem a kérdést eleve. Miért csak Jimin és Jungkook. Gurl mindegyikük ugyanolyan helyes. Nincs olyam hogy Jimin vagy Jungkook (mondjuk azt sem értem miért pont őket kettőjüket írtad), mindegyikük az. Ráadásul Jimint meg Jungkookot össze se lehet hasonlítani. Egyikük, cuki, másikuk sexy MIKÖZBEN MINDKETTEN HELYESEK ugyebár. És Jin, Hoseok, Namjoon, Yoongi és Taehyung is ugyanolyan helyes mint Jimin és Jungkook...


Persze biztos csak velem van a baj... :/

2019. szept. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!