Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki a helyesebb jungkook vagy...

Ki a helyesebb jungkook vagy jimin?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni hogy melyik a helyesebb talán ti tudtok segiteni

2019. aug. 1. 04:00
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy igazi ARMY nem tudna választani közülük. Nem mondom azt, hogy igazi ARMY vagyok, de sokat tudok róluk. Én nem tudnék választani, de hogyha muszáj választani akkor talán Jimin. Jungkook és helyes, de Jimin jobban megfogott ebben a kérdésben. (Nem azt mondom ezzel, hogy Jungkook nem helyes, mert igen, az, és mindegyikük az.)
2023. jún. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
0%
Tök egyformák ezek a srácok.
2023. júl. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
57%

[link]

[link]

Szerinted ez a 2 egyforma? Mert ha igen akkor nagyon vak vagy. Nem is hasonlítanak egymásra.

2023. júl. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
52%
Hat, nem akarok szenya lenni, de igen. Ha nagyitoval nezem, biztos fel lehet fedezni a kulonbsefeket, de igy hirtelen ranezesre ezek a sracok foleg amikor sokan vannak egy csoportkepen tok egyformak, max ha epp festve van a hajuk, akkor lehet egybol megkulonboztetni oket. De igy hirtelen nem tudnam, melyik melyik.
2023. júl. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

[link]

Szerinted ezek egyformák. Hát nagyon NEM!

2023. júl. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Taehyung, Suga, Jin, Jungkook, RM, Jimin, J-Hope. Tessék meg lehet őket különböztetni, és NEM egyformák!
2023. júl. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Jungkook helyesebb és szexibb de Jimin is szexi viszont szerintem nincs meg az a nagy karizmája De amúgy nekem Jin a kedvencemxd
febr. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
10-es nem veled van a baj teljes mértékben igazad van!
febr. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

Hat pedig annak, aki nem a rajongói seregbe tartozik, bizony szinte egyformak. Es a vilag legegyszwtubb dolfa ilyenkor rasszizmust kialltani, pedig itt boven nem tart egy ilyen valasz, egyszeruen csak arrol van szo, hogy egy atlag europai szemlelo nem tud kulonbseget tenni akar ezek kozott a sracok kozott, akar tiz egymas melle rakott arab/kinai/etiopiai azonos koru ember kozott. Decen spec meg tiz egymas melle allitott echte sved, szoke no kozott is nehezen talalnam meg a kulonbseget, nagyon meg kellene figyelbem az egyedi sajatossagaikat, pl az orra vagy a szeme vagy hogy hol van egy-egy arulkodo szeploje stb.

Ezert nem tartom igazsagosnak ezt a kirohanast, ami itt van a keletazsiai fiucsapatok rajongoi felol, hogy jujj, hat nem latsz a szemedtol... akkor en nem latok, nekem kb ikreknek neznek ki. Es akkor abba meg bele se mentem, hogy helyesseg kerdeseben is vannak fenbtartasaim, mert mindegyikuk nagyon feminin. (Ne ertsuk felre, nem kell izzado favagonak lennie egy pasinak ahhoz, hogy ferfias legyen.)


Elfogadom, hogy ez a kor ezt hozzza magaval, most ennek van divatja, ahogy a 90es evekben meg a nyugati 5tagu fiubandaknak. Csak oket meg lehetett kulonboztetnie a hulyenek is. Itt ez mar kihivas.

febr. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!