Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg ilyen gyakori a...

Tényleg ilyen gyakori a csámcsogás, nyögés satöbbi, vagy csak én kerülök össze folyton ilyen emberekkel?

Figyelt kérdés
Több kollégiumi szobatársam volt az utóbbi években, az egyik csámcsogott, a másik hangosan hallgatott videókat, a harmadik néha random nyögdécselt(!) Tudom, nekik kellene szólni, de én érzem cikinek, hogy mondjam neki, hogy "ne nyögdécselj már, mert zavaró". Persze mikor egyedül vagyok valahol, én se vagyok nagyon csendes, de mikor más is ott van, igyekszem nem zavarni a hülye hangjaimmal.
2019. aug. 1. 23:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon zavaró, én is utálom.
2019. aug. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezzel jár a kolesz én ezért is hagytam ott 1 év után.
2019. aug. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Pacsi! A halalba lehet kergetni engem is az ilyen idegesito hangokkal.

Az abszolut "kedvenc" az almaharapas.. hogy miert nem lehet halkan megprobalni harapni vagy akkor vagja fel maganak a gyumolcsot, akarmi... megorit teljesen.

A masik kedvenc az a bofoges. Pofan tudnam bszni azt, aki ilyet csinal.

Vagy a kora reggeli buszozas es a reggeli faradt hangulatban melletted zorog a fornettis zacskoval, mert zabal.

Letudnam rugni a buszrol..

Te utalom a szotyi, tokmag eves hangjat is.

A leves es gorogdinnye szurcsolest.

Tuti beteg vagyok en is, hogy ilyenek idegesitenek, de egyszeruen nem tehetek rola. Nem birom.

2019. aug. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindenhol megjelenik, tehát igen.
2019. aug. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Abszolút ilyenek az emberek, igen! Néha még a páromtól is külön aludnék...
2019. aug. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én utálom a csamcsogast, szurcsolest, hangos tvzest, csoszogast, szipogast. Meg tudnék örülni ezektől a hangoktol. Duhrohamot kapok .
2020. máj. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!