Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak engem zavar, ha valaki...

Csak engem zavar, ha valaki felnőtt létére csámcsog, szürcsöl, nyammog, vagy kattog a műfogával? Vagy szívja az orrát, felidegesítem magam ezeken a hangokon, és undorom van tőlük.

Figyelt kérdés
Ez tuti valami betegség.Tapasztalt valaki ilyet? Nem tehetek róla.Egyszerűen el akarok menekülni.Vagy gyorsan megeszek mindent,hogy ne kelljen hallgatni .Aztán persze irgalmatlanul megfájdul a gyomrom.Van megoldás?

2019. máj. 4. 13:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Két kérdés egymás után ugyanerről? Okay...


Amúgy az én megoldásom, hogy mindig a nyakamban lóg a fülesem, szóval ha már ott tartok, hogy neki tudnék rontani az illetőnek, felteszem a fejemre és zene.

2019. máj. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mizofónia, nekem is ezem van, nem is eszem szívesen társaságban, idegesítenek az ilyen hangok.
2019. máj. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak te, nekem van egy ilyen ismerősöm. Még amikor iskolások voltunk, ha evett a padtársa, felállt mellőle és kiment a folyosóra, meg ilyenek.
2019. máj. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
30%

"felnőtt létére"


Miért felnőttekre hegyezed ki a kérdést??

Mint látod a válaszokból a fiatalok is csinálják, tehát ez nem korfüggő.

2019. máj. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Igen, engem is zavar. Igénytelenség az egész. Pl.: kulturáltan szólni neki, hogy ez gáz.
2019. máj. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Persze nyilván.De én inkább felnőttek között vagyok.Lehet,hogy egy 5 évesnek,még el kell magyarázni,hogy nem illik társaságban csámcsogni stb.De egy 40-50 évenek már tufnia kéne,modjuk hogy ne úgy egyen teli pofával,hogy fröcsögjön ki a kaja a szájából.Vagy csukott szájjal egyen.Vagy nem kell feltétlen a kanálra ráharapni,csagy csikorgatni stb.De persze mindenkire vonatkozik.
2019. máj. 4. 14:10
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
Én azt nem bírom, amikor csoszognak. Ma is láttam két tizenéves lányt, akik borzasztóan csoszogtak, mint öreganyám halála előtt két nappal.
2019. máj. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%

Ha még csak csoszognának! De azt nézem, hogy reeengetegen mennek borzasztó csámpásan. Gyerek koromban én is úgy mentem, és a szüleim halálra cikiztek miatta, míg meg nem tanultam rendesen menni.

Mindegy ki mit mond, látszik, hogy a nevelés kezd kimenni a divatból.

2019. máj. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Na az a másik..ha társaságban,buszon pl: Szívja a turhát az orrából a torkából vagy mit tudom én.idegenre hogy szólsz rá?Vagy hangosan ásít vagy köszörüli a torkát,bele az arcodba direkt.Ez a hang,tiszta ideg vagyok tőle.Kéne valami átlátszó füldugó ilyenre :)
2019. máj. 5. 08:32
 10/11 anonim ***** válasza:
89%

Nem vagy vele egyedul.

En az orrszivastol vagyok a legjobban kikeszulve, foleg mikor mar fel oraja csinalja valaki, es estebe se jut, hogy esetleg ki is fujhatna.

2019. máj. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!