Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ismertek személyessen olyat,...

Ismertek személyessen olyat, aki kitalált valami "nagyot", amiből most megél?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, aki saját bizniszt kezdett, és kevés munkával él meg.Olyat én is ismerek, aki saját bódéjában süti a lángost napi 10 órában, nem ilyenre gondolok.És olyanra se, ahol apu kitalálta az okossat, a gyerek meg csak lébecol, és nem kell dolgozzon.

2019. aug. 2. 16:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%
Persze, én is köztük vagyok.
2019. aug. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Gondoltam kicsit részletesebb válaszok fognak jönni.Nem konkrétan az okosság érdekel, nem akarom senki ötletét lenyúlni, magam is köztük vagyok.Csak hogy hogy jött az ötlet, és mi az irány.
2019. aug. 2. 16:08
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen! Azt találta ki, hogy egyszer kell győzni, de akkor nagyon!
2019. aug. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
26%
#1 vagyok, biztositóztam és az egyik ügyfél mutatta meg ezt a lehetőséget, nyitott voltam, utánajártam, megtaláltam benne a hivatásom. Igy kezdődött minden.
2019. aug. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Pupusz ***** válasza:
Ha nagy dolgokat nem is találtak ki, kényelmes helyet készítettek maguknak az életben. Ilyen vállalkozókat ismerek, építőiparosokat, médiásokat, fejlesztőket, ingatlanosokat és magamat. Elég jól megélnek, megélünk belőle. Dolgozni persze szükséges saját cégben is, csak mint vezető, tulajdonos, nem pedig, mint alkalmazott. Nem mindenkinek való, nem mindenki tudja ezt kezelni, tűrni a stresszt, embereket, céget irányítani, munkákat szerezni, tárgyalni, érvényesíteni az érdekeket, végrehajtatni a feladatokat. A lehetőség viszont mindenki számára adott.
2019. aug. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
Érdekes itt most mindenki nagy kutya, màs kérdésnél meg mindenki gyàri meg közmunkàs.😂
2019. aug. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Egy ilyen emberrel talalkoztam, egymas mellett ultunk a repulon es elkezdtunk beszelgetni.

A legkorszerubb sorszamkiado automatakban “utazott”, amit pl bankokban vagy a postan hasznalnak. Eleg random, nem? :D

Szamos kulfoldi orszagba exportalnak automatakat.

2019. aug. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

én ezen az úton haladok

igazából 12 év alatt eljutottam oda, hogy havi 1 milkát kereshetnék kb havi 100 óra munkával, de egyenlőre még nem ezen az úton járok, meg nem a spanyol viaszt találtam/találom fel, hanem már létező dologra építek, csak saját ötlettel

2019. aug. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%
MLM, coach-os.
2019. aug. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ismerek olyat, aki romos kis házban nyitott italboltot, aztán édességeket is árult, de teljesen egyedül, hajnalban árut hozott és reggel 6-tól este 10-ig ö volt a pénztáros. Úgy 10 év alatt ugyan azon a helyen kétszintes ház épült, lent maradt a kisbolt, de már mundenfélét árul, fent meg lakik a családjával. Van vagy 3 alkalmazottja, egy raktáros és két eladó. Az egész a központban, úgyhogy csak az épület most úgy 80-100 milla minimum. Nem tudom mennyire lehet ezt tisztességesen művelni, de tényleg láttam honnan indult, hol tart most, és mennyit dolgozott ezért, úgyhogy azt hiszem megérdemli.

Nem talált ki "nagyot" de látta előre a helyi lehetőségeket és nagyon kitartó volt, amellett hogy rengeteget dolgozott. Most tényleg kevés munkával él jól. Szerintem ezek így szoktak működni. Ahhoz hogy egy nagy ötlettel hirtelen sokra vigye valaki, és aztán abból élete végéig kényelmesen megéljen, ritka nagy szerencse kell.

2019. aug. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!