Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ismertek olyan számítógépes...

Ismertek olyan számítógépes játékot, lehetőleg nem olyan régit, igényes grafikával, amit egy lány is tudna élvezni?

Figyelt kérdés
A legtöbb és legjobb játék fiúknak készül, tele brutális harcjelenetekkel, egy csomó vérrel és nekem ezek nem igazán jönnek be. Nem gond, ha van benne egy kis küzdelem, de ezért ne legyen ilyen durva. Én személy szerint kedvelem az ilyen gyűjtögetős, mászkálós, felfedezős játékokat, az ilyenekkel órákig el tudnék lenni, de őszintén szólva eddig még nem sokat próbáltam ki.

2019. júl. 2. 19:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
30%
3D sexvilla.
2019. júl. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Hát köszi, de nem éppen ilyenre gondoltam... XD
2019. júl. 2. 19:21
 3/23 anonim ***** válasza:
Angry Birds 2. Lehet gyűjtögetni, lassan 4 évem van benne és messze még a vége (persze ebben az is közrejátszik, hogy talán 5000 Ft-om van benne a 4 év alatt - minél többet teszel bele annál gyorsabban haladsz). A párom is játssza, meg van egy pár lány a klánban is ahol vagyok (nemzetközi). A grafikája egész jó ahhoz képest hogy egy freemium mobil játék.
2019. júl. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Bármelyik játékot ugyanúgy tudja élvezni egy lány is.


"kedvelem az ilyen gyűjtögetős, mászkálós, felfedezős játékokat" keress steamen kategória alapján. Több ezer játék van fenn.

2019. júl. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

mennyi idős vagy és milyen játékokkal játszottál eddig?

single vagy multiplayer érdekel inkább?

2019. júl. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
6%
A Witcher 3at javaslom, faja szexjelenetek vannak benne, arra te is be fogsz indulni!
2019. júl. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Life Is Strange, The Wolf Among Us, The Walking Dead Telltale Game


Ezek mind ugyanattól a gyártótól vannak és ígérem bejönnek majd ^^ Főleg a Life Is Strange.

Annyi, hogy ha nem tudsz angolul tölts le magyar feliratot, mivel történetalapúak.

2019. júl. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a The Forest c. játékot.
2019. júl. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Rust, Don't starve.
2019. júl. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%
Hello Kitty kalandjai
2019. júl. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!