Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan állnátok valakihez,...

Hogyan állnátok valakihez, akivel semmi közös témátok nincs, de azért beszélgetni szeretne vagy Messengeren rátok írna néha?

Figyelt kérdés
Eltűrnétek azért, ha mondani/írni akar valamit?
2019. aug. 2. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy idő után felhívom az ilyenek figyelmét, hogy amit csinál, nekem nem jó.
2019. aug. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy ideig próbálkoznék, hogy értelmes dolgot hozzunk ki egymásból. Ha nem megy, akkor hanyagolnám.
2019. aug. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én rohadás introvertált vagyok. Viszont megtanultam jól kérdezni. Tehát nagyon jól tudok irányítani egy beszélgetést. Szóval ha valakivel nincs közös téma, annak nem hagyom, hogy olyannal traktáljon, ami nem érdekel engem. Próbálok közös témát találni, ha meg nincs... akkor leépítem
2019. aug. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg nincs semmilyen közös téma és a másikkal nem tudok semmi értelmes témát kihozni akkor hayagolnám őt a szia-mizu szintig
2019. aug. 3. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!