Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Másnak is gondot okoz Messenge...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is gondot okoz Messengeren beszélgetni?

Figyelt kérdés

Valahogy, nekem nem jön össze mindenkivel, hogy normálisam beszélgessünk Messengeren. Egyszerűen nekem nem természetes, nem jön ugyanúgy a téma, vagy ha igen, nem tudok ugyanúgy beszélni róla mint élőben.

Szóval igencsak fejtörést okoz nekem, hogy hogyan beszélgessek a barátnőmmel Messengeren úgy, hogy ne untassam, meg legyen értelme a beszélgetésnek.

Nekem nem lenne fontos a Messenger, nyilván érdekel hogy mi van vele, amit meg is érdeklődöm mindig, de fogalmam sincs mennyit "kéne" beszélgetnünk, ezen kívül miről, vagy hogy mi számít kevésnek, vagy soknak.

(még plusz infó rólunk, hogy nagyon sokáig barátok voltunk, és osztálytársak vagyunk, így kicsit más a helyzet).


Még egy kérdés, ti (főleg a hasonló helyzetűek) mennyit szoktatok a párotokkal beszélgetni Messengeren?


17/F



2019. ápr. 20. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Beszélhessetek személyesen, ez a megoldás. A pötyörészés valóban nem az igazi.
2019. ápr. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én sokat beszélgettem az exemmel, de sokkal jobb volt mikor inkább telefonáltunk. Neked is ezt javaslom. Az egész napos chat helyett legyen mondjuk napi 2x30 perc (vagy amennyit akartok) amikor telefonon vagy videochaten tudtok kommunikálni és akkor megbeszélitek az egész napi dolgokat.


19/L

2019. ápr. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szintén, emiatt is minden online ismerkedésem kifulladt

F

2019. ápr. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!