Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Rám ír valaki messengeren...

Rám ír valaki messengeren (gondolom beszélgetni szeretne), ír valamit 2 mondat erejéig, és aztán nekem kell témát felhoznom. Akkor miért ír? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Van egy nő ismerősöm. Rám írt messengeren, hogy ez meg az, közben mikor én írok valami, 10 percet várok a válaszára. Amikor én írok, akkor pedig válaszol, nem kérdez, témát sem hoz fel, semmi. Én pedig nem akarok unalmaskodni, lehet nem is akar beszélgetni, csak untatnám. Csak akkor minek ír?


Jóban vagyunk meg minden, nem csak annyi, hogy "mizu van?".

Mit tudnék vele kezdeni?


2018. nov. 28. 21:20
 1/1 anonim válasza:

Nem tudom mennyi idős nőről van szó, de 40 év felett gyakran megesik hogy az emberek nincsenek tisztában a közösségi média, íratlan szabályaival. Velem is csakran előforul, hogy írok egy tobb mondatos hosszabb uzenetet egy ilyen ismerősnek és annyir reagál rá csak, hogy : “OK” .... ő ezt nem érzi bunkónak mert nem ebben a kornyezetben mozog nem tudja ezeket.

De ha élőben találkoztok akkor érdemes felhozni ezt és kedvesen ràkérdezni.

Remélem tudtam segíteni :)

2018. dec. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!