Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 25 évesen olyan vagyok mint...

25 évesen olyan vagyok mint egy kis gyerek ezért nem is volt barátnőm meg barátaim miért vagyok ilyen?

Figyelt kérdés
2019. aug. 2. 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Pontosan milyen vagy?
2019. aug. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Teszetosza gyerekes de komolynak mutatom magam
2019. aug. 2. 22:44
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Igen, az vagy. Még tudnád is, hogy mitől lehetne jobb az életed, de rohadáslusta vagy hozzá, mindent a szorongásra fogsz, ürügyet és kifogást keresel mindenre. Aztán meg jajjogsz, hogy deszar neked, panaszkodsz, ledobod magadról a felelősséget. Mert hát más cseszte el az életedet, másnak is kellene megoldania. Amíg te a szobádban kuksolsz, addig elvárod, hogy más takarítson-főzhön neked, szerezzen diplomát meg munkát, és a csajokat is szállíthatnák. De mivek nem teszik,ezért rohadjanak meg. Kivéve anyud, mert ő tényleg ad kaját, és mossa a szaros gatyáidat...
2019. aug. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
30%
3-as, qrva sz*rul látod a dolgokat. Fingod nincs, miért lett egy embernek ilyen élete, de oltogatni mindenféle háttériformáció nélkül azt nagyon megy. Ahelyett hogy segítenél, még belerúgsz egy olyan emberbe, akibe már amúgy is sokan belerúgtak. Undorító volt végig olvasni az irományodat. Inkább ne írtál volna semmit...
2019. aug. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor nincsen összefüggés. Egy másfél éves gyereknek is vannak barátai a homokozóban.:)
2019. aug. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Óóó 4-es. Dehogynem tudom! A kérdez 25 éves. Ezernyi lehetősége lett volna megcsinálni az életét. És hova jutott. Gyakorin panaszkodik... Csak ő a hibás a nyomoráért!


Ideje lenne vállalni a felelősséget, és felhagyni a panaszkodással...

2019. aug. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!