Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hogyan reagálnátok, ha...

Ti hogyan reagálnátok, ha hajnal 1-kor meglátnátok az utcán egy férfit sétálni női ruhában?

Figyelt kérdés

Rólam lenne szó. 25 éves férfi vagyok és nagyon szeretek női ruhában lenni. Tudom, hogy a társadalom által ez mennyire nem elfogadott dolog, továbbra is szeretném titokban tartani (főleg azért is, mert szégyellem), de néha igénylem, hogy a szabadban legyek - és hogy minimalizáljam annak esélyét, hogy másokat kényelmetlen helyzetbe hozzak, ezt általában éjszakára szoktam tenni, amikor már a legtöbb ember alszik.


És akkor miért kell nekem mutogatni egy csomó ember előtt, miért nem tartom meg ezt a hülyeségemet a négy fal között? Azért, mert teljesen más élmény a szabadban, mint bent a lakásban. Nem beszélve arról, hogy szeretnék megtanulni magassarkúban járni, és bár odabent viszonylag jól megy, a betonon és a lépcsőn teljesen más.


Sajnos nekem nagyon nagy félelmem, hogyha valaki így meglátna, megalázna, akár meg is verne, így csak félelemben tudom ezt a szabadságot megélni. És eddig sikerült elkerülnöm, hogy bárki is meglásson, nagyon kíváncsi lennék arra, hogy ti hogyan reagálnátok egy ilyen helyzetben. Nem akarok senkit sem megbotránkoztatni, kellemetlen helyzetbe hozni, próbálok igényesen felöltözni, már amennyire az ízlésem annak mondható.


Szóval, ti mit reagálnátok?


2019. aug. 4. 02:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
23%

#10:

Nem kell reklámoznod, hogy mekkora s_eggfej vagy.

2019. aug. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Pont leszarnám. Amíg senkit nem bánt, addig tőlem mindenki azt csinál, amit akar. Ha téged ez tesz boldoggá, ki vagyok én, hogy ítélkezzek? És amúgy is láttam már ezerszer sokkolóbbat, mint egy szoknyás férfi. Főleg, hogy ez csak társadalmi konvenció, hogy "férfi nem hordhat szoknyát". A nők hordhatnak nadrágot, akkor a férfiaknak is kijár a szoknya. 😁
2019. aug. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Utána fordulnék meglepetten, röhögnék egyet csendben, aztán mosolyogva tovább állnék. Esetleg ha jól áll rajta a ruha és van ízlése, azt is elismerném magamban, meg ha magassarkúban nem úgy megy, mint egy újszülött borjú. (sok nőnek se megy szebben, és emellé hót szexinek érzi magát, na rajtuk is nevetek - nem a járásukon, hanem a hibás önértékelésükön)

Éjjel minden megtörténhet, semmin nem lepődök már meg különösebben.

2019. aug. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna, max ha nagyon feltűnő, hogy férfi vagy eredetileg (szóval pl. van szakállad) akkor meglepődnék. Ha pedig első pillantásra nem látszik rajtad, hogy férfi vagy, nem is biztos, hogy felmerülne bennem, hogy valójában nem egy nővel találkoztam, legfeljebb azt gondolnám, hogy kicsit férfias kinézete van.

De nem mondanék semmit, meg szerintem az arcomon sem látszódna a reakcióm, kötekedni pedig biztosan nem állnék neki, mert azt akkor sem szoktam, ha valami sérelem ér engem.

Bár nem tudom, hogy az én véleményem mennyire számít ilyenkor, mert én szeretem az eurovíziót, ahol elég gyakoriak az ilyen előadók. :D

2019. aug. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Metionin ***** válasza:
Semmit, azt gondolnám hogy buliból megy hazafelé. Amúgy nem izgatna. A környékünkön van egy fickó aki rendszeresen női ruhákban jár, kb. 10x utaztam vele egy buszon mire realizáltam hogy férfi. Úgy járt a magassarkúban, ahogy én sohasem fogok, eskü csodáltam. :D
2019. aug. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ilyenkor tuti alszom, szóval mindegy.
2019. aug. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel, ki miben jár, miben érzi jól magát. Lehet fel se tűnne, hogy nem nő vagy, mert nem szoktam megbámulni az embereket. Viszont ha összejössz egy lánnyal meséld el neki a dolgot még mielőtt komolyra fordul a kapcsolat, mert lehet nem nagyon tolerálná, hogy a pasija női ruhában szeret mászkálni.
2019. aug. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Éjjel 1-kor én már nem szoktam tudni megkülönböztetni az embereket az utcán, de nem érdekelne. Viszont ha nem akarsz feltűnni, várd meg a halloweent, akkor foghatod arra. Egyébként ez egy teljesen vállalható dolog lenne, és ha mindenki ténylegesen felvállalná azt amilyen lenni szeretne, akkor nem botránkoznánk meg minden hülyeségen.
2019. aug. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!