Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehetek újra kislány? 16/L

Lehetek újra kislány? 16/L

Figyelt kérdés
Olyan jó volt, amikor még szinte semmit sem tudtam a világról.

2018. nov. 22. 23:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem, az életben -sajnos vagy nem sajnos - csak előre haladhatunk.

De ne aggódj, bele lehet jönni ebbe is.

2018. nov. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
még mindig az vagy. élvezd ki.
2018. nov. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
39%

Na mesélj.

28/F

2018. nov. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
Néha én is az lennék. Elölről kezdenék mindent, de sokszor elgondolkozom, hogy ha előre tudtam volna amit ma tudok, vajon végig csináltam volna e. Néha nekem is hiányzik a régi énem, aki még őszintén tudott nevetni, és fogalma sem volt milyen sz@.r hely ez a világ. De az élet sajnos ilyen. Csak előre haladunk. Élünk, vagy túlélünk. A múltat pedig magunk mögött kell hagyni
2018. nov. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Természetesen tudom, hogy nem lehetek újra gyerek. De annyira nehéz.


Igazából ezt a kérdésemet egy másik itteni kérdés hozta ki belőlem. Pontosabban inkább a válaszok.

2018. nov. 22. 23:59
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

Nah, mi volt az a kérdés?

20/F

2018. nov. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%

Nem.

Elég szomorú amúgy, sokszor én is visszavágyom a gyerekkoromba, nem tudom feldolgozni a sok információt amit hozzámvágnak, a rengeteg értelmetlen dolgot amit csak úgy el kellene fogadnom, a tömérdek szabályt amit muszáj vagyok betartani, szóval magát azt, hogy kezdek felnőni.

Na mindegy, csak túlesünk egyszer rajta kérdező. :)

19/F

2018. nov. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ha rátalálsz önmagadra, akkor onnantól nem fogod bánni, hogy felnőttél. Elég szar, nem szokványos dolgok is történtek az életemben, de a világért nem változtatnék rajtuk még véletlenül sem. Azok miatt az események miatt vagyok az, aki vagyok ma is. Meg mellesleg, én tudom magamról, hogy már nem igazán fogok változni senki és semmi kedvéért sem. Nyilván alkalmazkodok, ahogy pl. egy memória szivacs, de pont ezért nem fognak a személyiségem alapjait képező tulajdonságaim változni :D

OFF: néha kimozdulok a számítástechnika kérdéskörből is és rányomok valami random, hirtelen érdekesnek tűnő, nem a témámhoz tartozó kérdéshez is. Most itt kötöttem ki.

2018. nov. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Annyira nehéz most bármit is írnom. Nem vagyok depis, inkább mérges. És talán nem is a világra, hanem inkább az emberekre. Mert mi emberek tesszük tönkre a saját hülyeségeinkkel a világot és nem a világ magát.


#6 Pontosabban több is volt, de lényegtelen. Nem fontos tudni, hogy mik voltak.


Köszönöm a válaszokat.

2018. nov. 23. 00:35
 10/15 anonim ***** válasza:
Az életed olyan, amilyennek te akarod. Te eldöntötted, hogy VADIDEGEN emberek miatt szar kedved lesz.
2018. nov. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!