Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit értenek azon az emberek...

Mit értenek azon az emberek amikor azt mondják "fiatal vagy, ki kell magad élni"?

Figyelt kérdés
Mik azok a dolgok amelyeket bánnak az emberek ha fiatalkorukban nem teszik meg? Mi az amit fiatalkorba meg kell szerintük tenni hogy-ahogy szokták mondani-legyen mit mesélni az unokáknak?

2019. aug. 4. 11:21
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Örült dolgok, bulik, fesztivàl, sok szex, nyaralàsok ilyesmik. Viszont ha annyira hihetetlenül antiszoc vagy mint én akkor ne eröltesd nem fog menni. Nekik ez azért megy mert nem antiszocok.
2019. aug. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Nekem speciel fizettek mindent az egyetemen, annyi dolgom volt, hogy elvégezzem. Úgyhogy sörözni jártam, haverkodtam, imádtam az egészet, nem kellett diákmunkáznom, csak nyáron, albérletben lakhattam, aztán elvégeztem, van szuper munkám, már nincs időm bulizni, de nem is bánom, mert teljes mértékben kiéltem magam ebből a szempontból magam egyetemen
2019. aug. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
3 kanállal habzsolni az életet...
2019. aug. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16%

Tanuljátok már meg végre hogy az antiszoc a pszichopata és nem csak egy szleng a magába forduló emberek megjelölésére a fenébe is!!


Egyébként imádom, hogy itt is kijön a kettősség. Éld ki magad, de drogozni, piálni és bioszexelni csak a züllöttek szoktak. Akkor most mégis mit tegyen egy fiatal?

Semmit. Tegyen magasról az ősök hülye véleményére, ők is pont ugyanazt csinálták csak játsszák a szentet. Nyugodtan legyen az ember benne minden baromságban. Az ember csak azt bánja meg később, ami kimaradt lehetőség. Úgyis ott lesz a fejében a mi lett volna ha. Élj úgy, ahogy lehetőséged van rá és ne hagyj ki minden élményt, mert azok hiányozni fognak.

Egy istenes berúgás senkit nem ölt még meg és senkit nem tett alkesszé, de mindenképpen tapasztaltabb lett tőle az ember. Ha mást nem, elrettentésnek is jó a kutya másnaposság. És emellé lehet, toleránsabb lesz majd később mással aki másnapos, mert tudja milyen xar.

Persze semmit sem kötelező, ha nem tetszik a gondolat, hagyd ki. Aztán vagy megbánod, vagy nem.

2019. aug. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És vajon a bulizásról, piálásról meg szexről, ha ez tényleg erről szól, szívesen mesélünk majd az unokáknak?
2019. aug. 4. 11:44
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Neked miket meséltek a nagyszüleid?

Egyébként nem. A leszármazottak előtt mindenki jó színben akar feltűnni. De az, hogy apáink, anyáink nem beszélnek róla, nem jelenti azt, hogy nem csináltak baromságokat. (akiknek még volt kötelező sorkatonaság, beszélgessetek velük, érdemes)

Az ilyet nem az unokáknak meséli az ember, hanem a másik nyuggernek, és nosztalgiáznak rajta.

2019. aug. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
22%
Én szívesen mesélek a sörözéseinkről az unokáknak, mert rengeteg embert ismertem meg ezáltal, sokat társasoztunk közbe, javarészt csoporttársakkal mentem, így poén volt becsiccsentve elmagyarázmi a map kináz kaszkádot, vagy foci vb meccsei között felmondani az állatrendszertant. Vagy mikor a kocsmában ránézel az etr-re és be van írva a szórótantárgyból egy 2-es, hangosan felkiáltasz, mire az egész kocsma megtapsol. Én ezeket büszkén mesélem el, mert egy fiatalnak biztos szórakoztató, hogy a nagymama is bulizott es a nagypapa is, pláne hogy ők (vagyis mi) így is jottek össze.
2019. aug. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!