Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az amerikai emberek tényleg...

Az amerikai emberek tényleg olyanok mint a sorozatokban?

Figyelt kérdés
Mindent eltúloznak, állandóan azzal foglalkoznak, más mit gondol róluk és közönség előtt akarnak folyton szerepelni/villogni. Valóban ilyenek?
2019. aug. 4. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Mert mi nem ilyenek vagyunk, mi?
2019. aug. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
Igen es mindenkinek fekete-feher televizioja van es 40 eves autoval kozlekedik :) mint a filmekben
2019. aug. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Persze hogy. Mint ahogy a magyarok is örökké gulást esznek, és úgy mulatnak, hogy cigányprímással muzsikáltatnak maguknak az étteremben, majd utána karikás ostorral pattogtatnak, hogy a jányok lássák, ki az úr a háznál.
2019. aug. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, igazatok lehet, hogy nem olyanok. Csak azért gondolkoztam el rajta, mert több filmben/sorozatban is így vannak ábrázolva, de az európai filmekre ez nem jellemző. És az én ismerőseim nem ilyenek, és a magyar filmek/sorozatok sem.
2019. aug. 4. 16:07
 5/6 A kérdező kommentje:
3-as te picit másról írsz, a kérdésem nem a sztereotípiákról szólt, hanem az állandó elemekre azokban a tv műsorokban, amelyek átlagos amerikaiakról szólnak.
2019. aug. 4. 16:09
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ÁTLAG valóban eltúloz mindent, pláne a pozitív érzelmeket. Rengeteg amerikaival beszéltem már, így tudom, miről beszélek. Náluk nagyobb kultúrája van a passzív agressziónak is, hihetetlenül diplomatikus módon tudják kifejezni azt, hogy utálnak benned bizonyos dolgokat.
2019. aug. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!