Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az amerikai filmekben és...

Az amerikai filmekben és sorozatokban miért van az, hogy ha éjjel felkelnek, mindenki beleiszik a dobozos tejbe? Ez annyira klisé, ki iszik egyáltalán tejet szomjúság ellen?

Figyelt kérdés
2017. máj. 14. 23:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
27%

a tejlobbi minden országban jelen van,pedig már elég régen konkrét bizonyítást nyert,hogy a tehén tej az emberi testre gyulladáskeltő és káros hatással van.

viszont ha fizetik a film elkészülésének egy részét,akkor beleteszik,hogy milyen természetes is egy ilyen természet ellenes cselekvés,hogy egy felnőtt ember tehén tejet fogyaszt.

2017. máj. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
22%

Hát igen...


Mit is mond Tomi a tejről a Blöff-ben? Az ember za egyetlen állat, amelyik más állat tejét issza. Ha belegondolsz, ez elég undorító.

2017. máj. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
55%

Jesszusom, úgy beszéltek a tejről, mint ha ég' tudja milyen természetellenes méreg lenne! Bár a dobozos tej tényleg nem a legjobb a nagy százalékarányú mesterséges összetevő miatt, de nem is annyira vészes, a házi tehéntej viszont egészséges, legfőképp ha fel van forralva!

Amúgy hidegen tényleg jó szomjúságra a tej! Velem például volt már úgy egy nap, hogy nyáron késő este sötétedés után is eléggé meleg volt még, szomjas voltam, és nem tudom miért, de egy jó hideg tejet kívántam meg! Felbontottam a dobozt, és abból meg is ittam mind az 1 litert.


Amúgy filmes észrevét vagy sem, ha már így bogozzuk a dolgot, szerintem nem a filmek kategóriában kéne lennie!

2017. máj. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon remelem,hogy az ilyen nagy tejellenesek nem esznek semmilen finom jegkremet sem meg sajtokat sem, stb. Vagy csokit. Ezek is a gusztustalan tejbol vannak am!
2017. máj. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
25%
Abba gondoljatok bele, hogy a bocinak adnátok-e anyatejet. :D
2017. máj. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
33%
Én azt nem értem, hogy az amerikai filmekben, amikor reggeliznek, mindig narancslevet isznak. Hogy képes bárki is éhgyomorra narancslevet inni? Számomra ez elképzelhetetetlen.
2017. máj. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
44%

de a müzli tejjel is nagy divat amcsi filmekben. .

ami reggelire fogyasztva egy merénylet az egészség ellen.

mert a müzli 40%! cukor,a tej is tele van cukorral hatalmas inzulinválasszal,plusz a müzli gabonából,vagy kukoricából van,amiben szintén nincsen semmi tápanyag,nulla rost.

tehát lényegében kitömik a hasukat gyulladáskeltő allergénekkel,üres kalóriával és az egekbe lökik az inzulinszintet ami reggel a legérzékenyebb.

pedig igen egyszerű lenne a normális változatát fogyasztani.

annyi az egész hogy zab,leöntve forró vízzel és hozzákeverni egy adag ízesített tojásproteinport.

a tk zab gluténmentes,tele van rosttal,a fehérjetartalma is a legmagasabb a gabonák közt.

a tojásprotein pedig a legjobb minőségű fehérjeforrás,allergén hatások nélkül,alacsony inzulinválasszal.

2017. máj. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%
Tenyleg tokeletes a tojasprotein egy tojasallergiasnak.
2017. máj. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Én a narancslevet bármikor megiszom. :D

Egyébként a #7-essel kell egyet értenem, a müzli tejjel reggelire abszolút nem egészséges. Én is olvastam erről, a legmegfelelőbb a zab lenne.

2017. máj. 15. 22:02
 10/15 anonim ***** válasza:
51%

Na semmi gond gyerekek,hagyjátok mert iszom én a tejet :D

És bizony a lidl-os fajtát ...

És leszarom mit írnak a neten róla,vagy mit mondanak az orvosok.

Azt eszem és iszom amit a legjobban szeretek,nem amit más ajánl.

2017. máj. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!