Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A dohányzás káros a testmagass...

A dohányzás káros a testmagasság növekedésre 17-évesen?

Figyelt kérdés

Én 14-éves korom óta cigizek,és 4-5 cm, t nőttem azóta, szerintem a dohányzás az oka hogy egyáltalán nem akarok nőni, vannak magas barátaim akik nem dohányoznak és 190-cm ek,persze a genetika határozza meg az ember testmagasságát 60,70%ban,a többit pedig az élet mód, de ha egészségesen élek sportolok sokat alszok akkor magasabb lehetek?


17 F 165-cm magas 60 kg)


2019. aug. 6. 12:32
1 2
 11/16 anonim válasza:
0%
Én 17 évesen kezdtem cigizni, azóta 30cm a növekedésem. Viszont van olyan ismerősöm, aki 15 évesen kezdte, és 10 centit nőtt, viszont a szülei sokkalta de magasabbak.
2019. aug. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 nemaRendőrség ***** válasza:

Növekedési hormon. Ha már ott vagy mehet egy kis szteroid is.

Meg persze szokj le arról a retekről

2019. aug. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Igyál sok tejet! Nekem az használt.
2019. aug. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Lehet hogy vicnek szántad a tej ívást de szerintem van benne valami.


Ugyan is a tejben rengeteg olyan vitamin meg kálcium van ami segiti a növekedést.


és a nyújtó gyakorlatokrol mi a véleményetek?


mert láttam kűlömböző gyakorlatokat amik meg nyújtják a testet. Nagyon nagy hűlyeségnek tartottam az egészet amig egy nap ki nem probáltam öket és tényleg jók. Nőttem tölűk 4-cmt,aztán abba hagytam és elvesztettem az elért 4-cmt.

2019. aug. 9. 19:30
 15/16 nemaRendőrség ***** válasza:
0%

Tejtől nem fogsz megnőni, sőt tovább rontja az egyébként is felborult hormonrendszered.

Nyújtó gyakorlatok pedig nem működik hosszú távon, mint te is írtad, ráadásul rongálja az izületeidet és gerinced

2019. aug. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
0%

Ez egy olyan kérdés, amit inkább egy orvosnak kéne feltenned.

Egy hétköznapi embernek ne is tedd fel ezt a kérdést (főleg ne a gyik.-en), mert valószínűleg nem ért a kémiához. Itt csak hülye emberek okoskodnak.

2019. nov. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!