Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Látam múltkor egy fiút a...

Látam múltkor egy fiút a vonaton és nagyon érdekelne hogy ki is ő hogy talaláljam meg?

Figyelt kérdés
Nektek volt már ilyen? Megtaláltátok akit szerettetek volna? Annyit tudok róla hogy hol szállt fel és hol szállt le valamint van róla egy képem amit véletlenül sikerült csinalnom, de ugy döntöttem meghagyom. Vagy ha esetleg van valami ötlet hogy hogy találhatnám meg azt megköszönném. :)

2019. aug. 6. 22:23
 1/8 anonim válasza:
100%
Láttad őt már ezelőtt is?
2019. aug. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem. Most láttam először. Ezért gondolom hogy lehetetlen lesz megtalalni őt de megpróbálok segitséget kétni hátha.
2019. aug. 6. 22:35
 3/8 anonim ***** válasza:

Volt már, sajnos nem találkoztam többé vele pedig aranyos volt.

Én hogyan csinálnám?

El mennék oda ahol le szállt és várnák, ez lehet hogy több napon is meg kell hogy ismétlõdjön ha ez nem sikerülne akkor ahol fel szállt ugyan ez.

21F

2019. aug. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy elég macerás dolog, ugyanis az is lehet, hogy külföldi a srác.


Max annyit megtehetsz, hogy kirakod különböző Facebook csoportokba, hátha magáraismer az illető

2019. aug. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudod csinálni, hogy kirakod Facebook csoportba a képet, persze az arcát takard ki, de a ruházata látszódhat.
2019. aug. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, megpróbálom.
2019. aug. 7. 10:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Sikerült?
2019. aug. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
3 barátnőmmel kerestük, végül megtaláltuk.
2019. aug. 21. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!