Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Fel jelenthetem-e a cég...

Sora13 kérdése:

Fel jelenthetem-e a cég vezetőjét ahol dolgozom ugyanis mindig kötelez minket a 12óra munka után arra hogy folytassuk a munkát múltkor le jött hozzánk és kiabált velünk ha nem maradunk akkor ki rúg minket. És hogy tudom meg tenni a fel jelentést?!

Figyelt kérdés
2019. aug. 2. 11:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Feljelentheted, de a bizonyítás nehéz. Egyszerűbb, ha kilépsz.
2019. aug. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És ha fel venném videóra?
2019. aug. 2. 11:42
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgy igen, de akkor igazolnod jell annak hitelességét és a készítésének időpontját.
2019. aug. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Azert szar hely magyarorszag mert a dolgozok 80%a mindent eltur, tobbek kozt ezt is
2019. aug. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Röhögve mondanék fel az ilyen rabszolgahajcsároknak.
2019. aug. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Akik írják, hogy mondjon fel, arra nem gondoltok, hogy van akinek nincs más választása vagyis muszáj ezt csinálnia? 🤔
2019. aug. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nekem lenne más választásom ugyanis targoncás vagyok 14en dolgozunk a raktárba és most össze fogtunk hogy meg tesszük de már csak önfejűségből se mondok fel hanem ezt meg akarom tenni ugyani egyetlen egy dolog nincs ami eleget tenne a munka biztonsági előírásoknak azért is fel akarom őket.. egybe a kettőt mert zsido smucig cég nem költ semmire mindent nekünk kell meg oldani és elegünk lett fonyleg ez útán
2019. aug. 2. 12:02
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Összefogtok és nem maradtok a túlmunkára. De akkor mindenkinek így kellene tennie.

Feljelentéssel nem sokat érsz.

2019. aug. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Targoncáskám!

Helyesírási szótárat is a munkáltatónak kell biztosítania?

2019. aug. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
100%
Feljelentheted, aztán vagy nyersz pert, vagy nem. Az összefogás jó ötlet, nem maradtok túlórázni kollektívan, ez egy egész jó lépés. Viszont azt hidd el nekem, hogy az ilyen ordibálós főnökök addig nem tanulnak semmiből, amíg valaki jól el nem veri őket. Tapasztalat.
2019. aug. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!