Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha zavar hogy oda...

Mit tegyek, ha zavar hogy oda jönnek?

Figyelt kérdés

Buszmegállókban,buszon utazva mindig oda jönnek hozzám idős nénik beszélgetni. Nyomják a sódert. Nem vagyok rájuk kíváncsi. Hiába bújom a telefonom csak oda jönnek.

21/L



2019. aug. 7. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
De ha egy jóképű férfi menne hozzád oda már ágyba bújsz vele. Ilyenek a nők. Bezzeg az én időmben mások voltak ám.
2019. aug. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Van párom kedves első!:)
2019. aug. 7. 21:20
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél a füledbe fülhallgatót. Akkor is, ha nem hallgatsz semmit.
2019. aug. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nix Ungarn, Deutsch

Ezzel csak le tudod rázni őket.

2019. aug. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#3: az a fagyi visszanyalhat! Én egyszer angolul szóltam vissza, hátha leszállnak rólam, de egy bácsi annyira belelendült, hogy leült mellém és elkezdett oroszul beszélni hozzám. Hiába nem értettem egy szót se, meg ő se az angolomból, nem volt hajlandó abbahagyni. Borzasztó volt, nagyobb kulimászba keveredtem, mintha magyarul szóltam volna két mogorva szót. :)
2019. aug. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#4-esnek küldtem, bocsi.
2019. aug. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Menj hátra, oda nem nagyon szoktak menni az idősek, csak az ajtó közelében
2019. aug. 8. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
63%

A szád nem csak evésre van. Tessék kinyitni, és szólni, hogy „elnézést, de foglalt a hely!”, „kérem ne beszéljen hozzám!”, és hasonlók. Mert ez csak egy kérés!

A bunkóság meg az, hogy azelőtt kezd el valaki traktálni mást az élete nyűgjeivel, mielőtt megbizonyosodott, hogy érdekli-e a partnerét. Sőt..! nem hogy érdekli... hanem meggyőződhetne róla, hogy van-e egyáltalán partnere! 😃

2019. aug. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!