Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha zavar, hogy...

Mit tegyek ha zavar, hogy öregasszonyok oda jönnek beszélgetni?

Figyelt kérdés
Buszon,buszmegállóban stb mindig oda jönnek. De nem vagyok rájuk kíváncsi. Magammal vagyok elfoglalva. Mit tegyek? Ha a telefonom bújom akkor is oda jönnek.:/

2019. jún. 14. 20:28
 1/7 anonim válasza:
100%
fülhallgató, vagy ingorald őket, legyél bunkó, menj el onnan, rázd le őket. velem ez sose esik meg. fura
2019. jún. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

Ne válaszolj, csak leesik nekik.


Problem solved

2019. jún. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Mondd meg nekik, hogy ne haragudjon, fáradt vagyok, pihenni szeretnék. Ez nem olyan bántó és egy fáradt embert csak nem piszkálnak!
2019. jún. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
21%

Nem tudom, én fiatal férfi vagyok. És ránk úgy általában jellemző a zárkózottabb jellem. De én valahogy mindig örülök, ha egy kedves idős ember beszélgetni szeretne velem. Lehet az egy "öregasszony" vagy egy "vénember". Vannak köztük is nyilván rossz emberek, de ha egy jó ember akar velem beszélni, annak mindig örülök. Azt meg nem nehéz kiszűrni azért, hogy hogyan fordulnak hozzám. :)

Szerintem kicsit próbálj megnyílni a világ felé. Nem is annyira unalmasak azok az "öregasszonyok", mint gondolnád. :)

2019. jún. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%

Én mérlegelek: ha csak csacsogni akar, akkor megmondani, hogy bocs, de egyedül szeretnék lenni. Ha valami baja van, akkor meghallgatom, és ha tudok, segítek.

Esetleg az öltözeted, vagy más nem figyelemfelkeltő számukra?

2019. jún. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Úgy öltözöm mint mások.


Sok butaságot beszélnek. Pl az időjarást. Meg kérdezősködnek. Nekem ehhez nincs kedvem. Fáradt vagyok, és máshol járnak a gondolataim.

2019. jún. 14. 22:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Undorodom az öreg nőktől
2019. nov. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!