Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 17 éves fiú vagyok, és azért...

17 éves fiú vagyok, és azért írok ide, hátha valaki tud segíteni nekem. Olyan vagyok, hogy mindig más véleményét nézem. Mindig másnak akarok megfelelni. Többi lent?

Figyelt kérdés
Mindig csak azt nézem hogy most mi fognak gondolni rólam ha az utcára is kilépek. Múltkor voltam egy bulin ahol voltak haveri társaságból is meg amúgy is és be is szólogattak, es en egyszeruen ilyenkor leblokkolok, nem tudok és nem is merek visszaszólni. Haverok pedig leszartak. Szerintetek mit tegyek? Eleve félek az emberektől.. Igazából utálom magam hogy ilyen vagyok.. Egy igazi haverom van aki nem is itt lakik es o ad mindig batorsagot meg mondja hogy ha itt lenne nagyon konnyen elinteznenk de egyszeruen nekem nem megy :c Felek ha beszolnak, nem tudok visszaszolni..

2019. aug. 9. 12:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy önbizalom hiányod van. Valahogy tegyél ellene és próbáld leküzdeni, akkor bátrabb leszel.

Keress olyan barátokat akik melletted vannak mindig és megvédenek ha kell.

2019. aug. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én is ugyanilyen voltam csak én lányba és most vagyok 17 éves de már nem vagyok ilyen.

Rájöttem, hogy ez így nem jó nekem, nem nagyon baratkoztam, beszélgetem az osztályba meg úgy senkivel sem mostanra meg szinte mindenkivel beszélgetek.


Nekem a kutyáim adtak sok sok önbizalmat, velük ugye járni kell sétálni, közösségbe és ott sokat beszélgettem, feloldodtam jót tett Nekem Régebben lovagolni is jártam az is sokat segített most már sajnos nincs időm menni a kutyáim miatt.


Az sem baj ha figyelmen kívül hagyod ha be szólnak, ne vedd magadra és kész.

2019. aug. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!