Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van kevés követőm...

Miért van kevés követőm instán? (nem vagyok emiatt depis meg nem hisztizni akarok csak szimplán érdekel. )

Figyelt kérdés
Három éve megvan már a profilom, nagyon igényes mindenki szerint (nem csak magamat fotózom állandóan hanem vannak természeti képek kint, a barátaimmal közös képek, ballagás stb.) és nem is tolom túl a posztolást. Mégis megállt fél éve a követőim száma 140-nél és nem megy feljebb miközben úgymond "alanyi jogon" is jár a 60-70 követő még azoknak is van ennyi akik nem posztolnak semmit. Mitől függ ez egyáltalán? (ne oltsatok lécci tényleg csak érdeklődés)
2018. jún. 25. 21:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
max a barátaid követnek és ki fogytál belölük
2018. jún. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Általában csak a facebookos ismerősei követik az embert, plusz néhány reklámoldal.
2018. jún. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak egyszer megérteném, hogy mire jó ez a netes celebkedés... Mivel jobb, ha 140 helyett, 1400-an követnek, attól te boldogabb leszel? Nem értem én a nőket, nekem facebook ismerősöm sincs 140 és rohadtul nem problémázom ezen, 140 ismerős között ott van minden haverom, rokonom, a szerelmem is, ki kell még?
2018. jún. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ja bocs lehet férfi vagy, akkor nagyon gáz, ha ezen aggódsz.
2018. jún. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 1 éve van 18 követővel
2018. jún. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én még csak most barátkozom a rendszerrel, eddig valahogy kimaradt az életemből, de most elkezdtem blogolni, és emiatt oda is regisztráltam. De őszintén szólva nem nagyon izgat, max. a blog nézettsége miatt fog érdekelni. :-)
2018. jún. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem zavar nem érdekel direkt mondtam is csak nem értem hogy mitöl van valamelyik ismerősömnek 600-700 miközben ugyanazokban a körökben mozog mint én és semmivel nem több
2018. jún. 25. 22:26
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy pont az igényesség a probléma. Felteszem tini vagy, az ismerőseidet és az ismerőseid ismerőseit nem feltétlenül természetfotók érdeklik, hanem partiszelfik, nyavalygás az életről, mindenféle élet császára vagyok fotók, satöbbi. Ha sok követőt akarsz (aminek max akkor van értelme, ha ebből akarsz megélni), akkor a közönséghez kell alkalmazkodni.
2018. jún. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Jó hát biztos nem fogom itt előre megtervezgetni hogy mit tegyek ki. Valahol csinálok egy szebb képet kiteszem azt hittem maganembereknél erről szól.
2018. jún. 27. 00:49
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, magánembereknél erről szól, mi a probléma?
2018. jún. 29. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!