Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valakinek a fülében fülhall...

Ha valakinek a fülében fülhallgató van, akkor az nem egyértelmű jelzés a "nem hallak" és/vagy a "nem vagyok rád kíváncsi" állapotra?

Figyelt kérdés
Veletek is előfordul (rendszeresen), hogy bedugjátok a fületeket, zenét hallgattok, filmeztek vagy játszotok, megáll valaki az ajtótokban, és elkezd nektek beszélni, akár többször is? Ezek az emberek nem veszik észre, hogy a fülhallgató ott lóg az ember fülében?
2019. aug. 9. 22:05
 1/9 anonim ***** válasza:
16%
Nem egyírtelmű. Tessék kinyitni a szádat, és eltessékelni a nem kívánt elemeket!
2019. aug. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Mit fulhallgató? FEJHALLGATÓVAL A FEJEMEN szólítanak le rendszeresen az utcán. Nem tudom hogy miért pont engem találnak meg :( az ajtóbal állis verziot nem ismerem...othhon nyilvan leveszem ha egy rokonom akar hozzam szolni
2019. aug. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Nagyon sok ember ilyen tapló, hogy beleszar más világába éppen!

Múltkor telefonáltam(!!) és egy néni rám szólt, hogy az ajtó nyílik e, mondom be van zárva, nem tud bemenni. Folytattam tovább a telefonbeszélgetést és ott pofázott nekem. Mondom bmeg nem lehet ilyen idióta.

2019. aug. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
Nem egyértelmű. Ez egy öröm adás magadnak, nem elzárkózás.
2019. aug. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én azt utáltam nagyon, mikor fejhallatóval filmet/sorozatot nézek és 10x is bejöttek állandóan valami hülyeség miatt, ami a kisebb gond, a nagyobb, hogy soha nem voltak képesek megvárni, míg megállítom amit nézek és leveszem, hogy halljam is, amit akar... Aztán még fel voltak háborodva, ha egy idő után kifakadtam, hogy próbálják már egyszerre elmondani amit akarnak vagy várjanak már 5 rohadt másodpercet, amíg oda tudok figyelni. Érdekes mód nekem ment, hogy ne futkározzak be 5 percenként hülyeséggel vagy ugyan kivárjam, míg figyelni tudnak... Elképesztő mennyire tojnak bele felnőtt emberek dolgokba.
2019. aug. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Általában ugyanez a helyzet. Vagy amikor ott áll 15 ember a buszmegállóban, és valaki pont tőled, attól az 1 embertől, akinek fülhallgató van a fülében, kérdezi meg, hogy mikor jön a busz (amit egyébként le tudna olvasni a tábláról).
2019. aug. 10. 12:34
 7/9 anonim ***** válasza:
Velem is állandóan ez van, mindig fülhallgatóval járok az utcán, és hiába van több száz fős tömeg, garantált, hogy pont engem szólítanak le minden szir-sz*r miatt. Tartok tőle, hogy túl barátságos a kinézetem. Az a kedvencem, amikor még eszem is a zenehallgatás mellett, az aktuális illető megvárja, amíg harapok egy nagyot, és akkor kérdez valamit. Fel nem foghatom ezt a gondolatmenetet.
2019. aug. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
1-es válaszolót nem értem, de lehet, én vagyok fordítva bekötve. Szerintem egyértelmű jelzésnek kellene, illene lennie, legalább arra, hogy "ha szeretnél velem beszélni, legalább érints meg előtte, és ne kezdj el hadoválni a levegőbe". Ezt én sem értem, hogy miért kezdenek el hozzám beszélni, ha láthatóan bent van a fülhallgató a fülemben, és ha nem válaszolok, mert nem hallom, miért vannak felháborodva... a legjobb az, amikor van a környéken vagy 20 ember, nekem van egyedül a fülemben vmi, és nálam áll le az emberke megkérdezni, hogy az x út merre van...
2019. aug. 11. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
velem is volt ijen és nagyon szar érzés mikor kihuzzák a fülemből és orditanak. meg van h direkt rakom be a fülest h ne kelljen valakivel beszélni.
2019. aug. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!